Poznaj logo nowego filmu Burtona

Logo animacji Frankenweenie

Walt Disney Pictures przedstawiło logo do najnowszego filmu Tima Burtona, animacji Frankenweenie. Scenariusz autorstwa Johna Augusta powstał w oparciu o krótkometrażówkę Burtona z 1984 r. o tym samym tytule.

Postaciom filmu głosów użyczyli: Winona Ryder, Catherine O’Hara, Martin Landau, Charlie Tahan, Martin Short, Conchata Ferrell i Robert Capron.

Zobacz logo:

Logo filmu <a class=Logo filmu

Victor Frankenstein mieszka wraz z rodzicami i ukochanym psem Sparky’m w jednym z ulicznych osiedli. Pewnego dnia, podczas zabawy Victora i Sparkiego, psa potrąca samochód. Chłopiec długo nie może po tym zdarzeniu dojść do siebie, do czasu gdy na lekcji fizyki dowiaduje się jak można chodź na chwilę przywrócić życie zmarłym zwierzętom. Victor natychmiast bierze się do pracy.

Premiera w USA odbędzie się 5 października 2012 r.

Źrodło: http://www.shocktillyoudrop.com/news/topnews.php?id=20595


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.