Polski zwiastun Służących 0

Służące zadebiutowały w USA świetnym otwarciem z wynikiem ponad $26 mln w weekend i w drugim tygodniu grania zajmują pierwsze miejsce w box-office. Amerykanie docenili uroki tej wzruszającej historii, zrobionej ewidentnie z myślą o kobietach. Polscy widzowie będą mogli zapoznać się ze Służącymi już 7 października.

Służące

Służące to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które udowadniają, że wielkie i głośne zmiany zaczynają się od szeptów. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone), niepokorna dziewczyna z dobrego domu, marzy o karierze pisarki. Postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórą służącą jednej z białych rodzin, łamiąc panujące wówczas niezwykle surowe zasady. Naraża nie tylko dobre imię wielu osób, ale nawet ich życie. Czy znajdzie w sobie odwagę, by zdemaskować obłudę mieszkańców i odmienić tym samym los czarnoskórej mniejszości?

Obsada: Jessica Chastain, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Allison Janney, Chris Lowell, Sissy Spacek, Octavia Spencer, Emma Stone, Cicely Tyson, Mike Vogel

Reżyseria: Tate Taylor

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…