Jak to się robi w Ameryce na DVD 1

Jak to się robi w Ameryce to nowy serial komediowy wyprodukowany przez telewizję HBO, stację odpowiedzialną za realizację takich przebojów jak Rodzina Soprano, Sześć stóp pod ziemią czy Zakazane imperium. Zabawna opowieść debiutuje w Polsce na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 września.

Jak to się robi w Ameryce

Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), dwaj młodzi nowojorczycy, marzą o karierze w świecie mody. Aby osiągnąć swój cel gotowi są na wszystko, nawet na działania sprzeczne z prawem i naganne moralnie. Oba wiedzą, że sukces ma swoją cenę, a oni z ochotą ją zapłacą. Niestety, droga na szczyt nie jest prosta i obfituje w wiele niebezpieczeństw i pułapek.

W realizacji ich marzeń bohaterów wspiera Rene (Luis Guzman) – kuzyn Cama bez powodzenia usiłujący wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny oraz jeden z przyjaciół, który – jak twierdzi – zna absolutnie wszystkich w Nowym Jorku. Ben i Cam są pewni, że z ich pomocą odniosą sukces. Czy im się to uda?

Jak to się robi w Ameryce
to nowy serial wyprodukowany przez twórców kultowej Ekipy – cieszącego się ogromną popularnością i realizowanego od 2004 roku telewizyjnego cyklu opowiadającego o kulisach pracy i życia w Hollywood.

W rolach głównych w serialu występują Bryan Greenberg (serial Pogoda na miłość, „Ślubne wojny”) i Victor Rasuk (serial Ostry dyżur, Królowie Dogtown). Obok nich w obsadzie znaleźli się: Lake Bell (Sex story, To skomplikowane), Eddie Kaye Thomas (cykl „American Pie”), Shannyn Sossamon (Obłędny rycerz, Nieodebrane połączenie), Luis Guzman (Boogie Nights, Magnolia, Traffic) oraz raper, piosenkarz i aktor Scott Mescudi – jedna z gwiazd tegorocznego Coke Live Music Festival w Krakowie.

Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce

Twórcą serialu Jak to się robi w Ameryce jest Ian Edelman – debiutujący scenarzysta i producent, którego pomysł zachwycił twórców Ekipy (w tym nominowanego do Oscara Marka Wahlberga) do tego stopnia, że postanowili zrealizować serial na jego podstawie. – To zabawna opowieść o życiu w centrum dużego miasta, jego mieszkańcach oraz relacjach pomiędzy nowojorskimi subkulturami – mówi o "Jak to się robi w Ameryce" producent wykonawczy Rob Weiss.

Serial zaznaczył swoją obecność również w świecie muzyki. Otwierająca go piosenka „I Need a Dollar” w wykonaniu Aloe Blacca podbiła listy przebojów w USA i w Europie, a wokalista wykonywał ją na żywo w tak popularnych show telewizyjnych jak „Late Night with Jimmy Fallon”, „Later… with Jools Holland”, „Conan” czy „The Graham Norton Show”. Piosenka została również wykorzystana w popularnej grze wideo „Fight Night Champion”.

Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazło się ponadto kilkadziesiąt różnorodnych kompozycji w tym takich sław jak Nancy Wilson, The Rolling Stones, Blackalicious, Thievery Corporation, Beck, Otis Redding, Bronski Beat i Goldfrapp.

Amerykańska premiera serialu odbyła się 14 lutego 2010 roku. Cykl został ciepło przyjęty przez krytyków, którzy dostrzegli w nim tę samą żywiołowość co w Ekipie. Serial docenili również widzowie, co sprawiło, że szefowie telewizji HBO szybko podjęli decyzję o realizacji drugiej serii „Jak to się robi w Ameryce”, która powinna zadebiutować na antenie stacji jeszcze w tym roku.

WYDANIE DVD

Serial Jak to się robi w Ameryce na DVD zadebiutuje już 23 września. Na płytach obok serialu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

  • DAĆ SOBIE RADĘ: Jak przetrwać na ulicach Nowego Jorku – krótka relacja z życia skateboarderów, ich sposoby na przetrwanie i szanse na rozwój w Nowym Jorku
  • LEGENDA WILFREDO GOMEZA – historia nieuchwytnego Gomeza, wywiady z osobami, które znały go osobiście i słyszały o jego legendarnych wyczynach
  • HISTORIE ZEBRANE – wywiady z obsadą, ekipą filmową i zaproszonymi gwiazdami na temat ich dróg do sukcesu
  • 8 KOMENTARZY AUDIO członków obsady: Bryana Greenberga, Victora Rasuka, Lake Bell, Luisa Guzmana, twórcy / producenta wykonawczego Iana Edelmana oraz producentów filmu Roba Weissa i Juliana Farino.
  • SCENY NIEWYKORZYSTANE

Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…