Zobacz zdjęcie Silver Surfera! 0

Studio 20th Century Fox udostępniło dziś zdjęcie Silver Surfera, który jest jednym z bohaterów drugiej części Fantastycznej czwórki.

Na początku film miał nosić tytuł Fantastic Four and The Silver Surfer, lecz został zmieniony na Fantastic Four: Rise of The Silver Surfer.

Silver Surfer / comingsoon.netSilver Surfer / comingsoon.net

W filmie pojawi się nowy bohater, Silver Surfer, którego można zobaczyć w komiksach o Fantastycznej czwórce. W sequelu przybywa on na Ziemię jako herold Galactusa, który jest pożeraczem planet a jego kolejnym celem staje się właśnie Ziemia. Reed, Sue, Johnny i Ben muszą rozwiązać jego zagadkę oraz dowiedzieć się jaka jest przyczyna powrotu ich odwiecznego wroga, Dr Dooma. Możliwe, że jest to związane z pojawieniem się Silver Surfera, którego zagra Doug Jones.

Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Michaela Chiklisa (Świat gliniarzy, Niemy świadek), Ioana Gruffudda (Król Artur, Zgromadzenie), Chrisa Evansa (Komórka, Egzamin dojrzałości) oraz Jessice Albe (Sin City – Miasto grzechu, Honey). Reżyserią filmu zajmie się twórca poprzedniej części, Tim Story. Scenariusz napisał Mark Frost.

Premiera zaplanowana jest na 15 czerwiec 2007 roku, zaś w Polsce odbędzie się ona 4 lipca 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Tylko żeby plastikowo nie wyglądał w filmie.

Proszę czekać…