TVN uruchomił usługę tvn player

Wszyscy kochają Romana

26 sierpnia telewizja TVN uruchomiła własną platformę wideo na żądanie. Dzięki usłudze tvn player użytkownicy mają bezpłatny dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji oraz w kanałach tematycznych.

Jeszcze przed telewizyjną premierą pojawią się serialowe nowości z oferty TVN – Układ warszawski i Wszyscy kochają Romana.

Prapremierowo użytkownicy obejrzą także seriale Przepis na życie oraz Prosto w serce.

W dniu debiutu usługi do dyspozycji internautów oddano ponad 3 tys. odcinków programów i seriali. Wśród nich niezapomniane produkcje, m.in.: „Usta, Usta”, „Brzydula”, „Magda M”, „Kasia i Tomek”, a także archiwalne edycje popularnych show: „Mam Talent”, „You Can Dance. Po prostu tańcz!” czy „X Factor”. Ofertę tvn playera filmy dokumentalne i fabularne wyprodukowane przez TVN.

Oferta programowa została podzielona na kategorie, co ułatwi poruszanie się po serwisie. Wśród nich znalazły się: Seriale, Programy, Filmy, sekcja Dla dzieci oraz Ostatni dzwonek. W ostatniej z wymienionych kategorii można znaleźć pozycje dostępne online wyłącznie przez siedem kolejnych dni po emisji antenowej. W obrębie każdej kategorii użytkownicy znajdą także podział tematyczny.

W tvn playerze na użytkowników będą czekały również specjalnie przygotowane kolekcje (materiały polecane będą przez postaci, których twarze znane są z anteny TVN) oraz propozycje innych tytułów wartych obejrzenia.

TVN PlayerTVN Player

Dostęp do wszystkich materiałów zgromadzonych w serwisie jest bezpłatny i nie wymaga logowania. Wystarczy, że użytkownik ma zainstalowaną wtyczkę do oprogramowania Silverlight.

Tak wprowadzenie do oferty telewizji tvn playera tłumaczy Tomasz Plata, Dyrektor Działu Online: „tvn player to nasza odpowiedź na zmieniające się realia rynkowe i przyzwyczajenia naszych odbiorców. Zgodnie z hasłem przewodnim naszej nowej oferty programowej jesteśmy i tu (w telewizji), i tu (w internecie). Mamy nadzieję, spotkać w sieci odbiorcę, który nie jest przywiązany do liniowego modelu konsumpcji tradycyjnych mediów. Na tvn.pl, w naszym tvn playerze zdecyduje, co i kiedy chce oglądać.”

W kolejnych tygodniach usługa tvn player zostanie udostępniona również na Androida, iPada i iPhone’a, a także na konsole PS3 oraz w odbiornikach telewizyjnych wiodących producentów.