TVN uruchomił usługę tvn player 0

26 sierpnia telewizja TVN uruchomiła własną platformę wideo na żądanie. Dzięki usłudze tvn player użytkownicy mają bezpłatny dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji oraz w kanałach tematycznych.

Wszyscy kochają Romana

Jeszcze przed telewizyjną premierą pojawią się serialowe nowości z oferty TVN – Układ warszawski i Wszyscy kochają Romana.

Prapremierowo użytkownicy obejrzą także seriale Przepis na życie oraz Prosto w serce.

W dniu debiutu usługi do dyspozycji internautów oddano ponad 3 tys. odcinków programów i seriali. Wśród nich niezapomniane produkcje, m.in.: „Usta, Usta”, „Brzydula”, „Magda M”, „Kasia i Tomek”, a także archiwalne edycje popularnych show: „Mam Talent”, „You Can Dance. Po prostu tańcz!” czy „X Factor”. Ofertę tvn playera filmy dokumentalne i fabularne wyprodukowane przez TVN.

Oferta programowa została podzielona na kategorie, co ułatwi poruszanie się po serwisie. Wśród nich znalazły się: Seriale, Programy, Filmy, sekcja Dla dzieci oraz Ostatni dzwonek. W ostatniej z wymienionych kategorii można znaleźć pozycje dostępne online wyłącznie przez siedem kolejnych dni po emisji antenowej. W obrębie każdej kategorii użytkownicy znajdą także podział tematyczny.

W tvn playerze na użytkowników będą czekały również specjalnie przygotowane kolekcje (materiały polecane będą przez postaci, których twarze znane są z anteny TVN) oraz propozycje innych tytułów wartych obejrzenia.

TVN PlayerTVN Player

Dostęp do wszystkich materiałów zgromadzonych w serwisie jest bezpłatny i nie wymaga logowania. Wystarczy, że użytkownik ma zainstalowaną wtyczkę do oprogramowania Silverlight.

Tak wprowadzenie do oferty telewizji tvn playera tłumaczy Tomasz Plata, Dyrektor Działu Online: „tvn player to nasza odpowiedź na zmieniające się realia rynkowe i przyzwyczajenia naszych odbiorców. Zgodnie z hasłem przewodnim naszej nowej oferty programowej jesteśmy i tu (w telewizji), i tu (w internecie). Mamy nadzieję, spotkać w sieci odbiorcę, który nie jest przywiązany do liniowego modelu konsumpcji tradycyjnych mediów. Na tvn.pl, w naszym tvn playerze zdecyduje, co i kiedy chce oglądać.”

W kolejnych tygodniach usługa tvn player zostanie udostępniona również na Androida, iPada i iPhone’a, a także na konsole PS3 oraz w odbiornikach telewizyjnych wiodących producentów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…