Trzej muszkieterowie na francuskim plakacie 0

W sieci zadebiutował drugi francuski plakat filmu Trzej muszkieterowie 3D, którego reżyserem jest Paul W.S.Anderson. Scenariusz napisali Andrew Davies i Alex Litvak (Predators) na podstawie powieści autorstwa Alexandre Dumas père.

Kadr z filmu Trzej muszkieterowie

Zobacz plakat:

Francuski plakat filmu <a class=Francuski plakat filmu

Trójka osławionych muszkieterów – Atos, Portos i Aramis – zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady. Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham. Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, jest w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią.

W obsadzie są: Christoph Waltz (główny czarny charakter), Milla Jovovich, Mads Mikkelsen, James Corden, Juno Temple, Til Schweiger i Orlando Bloom.

Na polskich ekranach film zagości 14 października 2011 r. Wyświetlany będzie w technologii 3D. Dystrybutorem jest Monolith Films.

Źrodło: http://www.movieweb.com/news/second-the-three-musketeers-french-poster

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…