Jackman na plakacie Gigantów ze stali 0

Dzięki stronie Coming Soon znamy kolejny plakat superprodukcji Giganci ze stali w reżyserii Shawna Levy'ego (Różowa Pantera, Nocna randka). Autorem scenariusza do filmu jest John Gatins.

Shawn Levy i Hugh Jackman na planie filmu Giganci ze stali

W filmie wystąpią również: Evangeline Lilly, Kevin Durand, Anthony Mackie, Hope Davis, Phil LaMarr, Dakota Goyo i James Rebhorn.

Zobacz plakat:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Historia osadzona w niedalekiej przyszłości. Poznajemy świat trochę innego boksu, bo zawodnicy nie spotykają się bezpośrednio na ringu, a sterują, ważącymi prawię tonę, robotami, które wyglądem bardzo przypominają ludzi. Opowieść skupia się na zdesperowanym promotorze (Hugh Jackman), który wierzy, że odnalazł mistrza pośród odrzuconych robotów.

W ekrany kin w USA film wejdzie 7 października br. Polska premiera zaplanowana jest na 14 października 2011 r. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

Przypominamy także o zwiastunie, który pojawił się na początku maja:

Źrodło: http://collider.com/real-steel-ides-of-march-tinker-tailor-soldier-spy-movie-poster/112156/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2011-08-31

Prawdziwy test tego ile jest warty Jackman pod względem box office’u. Produkcja z prawdopodobnie dużym budżetem zesłana na przeciętny październik. Ale myślę, że będzie dobrze, mamy znany i lubiany schemat oraz postacie które mogą stać się idolami małych i dużych chłopców.

caryca84 2011-08-31

To taki Rocky przyszłości? :D Zobaczymy – na razie opis mnie nie kusi: transformersy kontra boks. Może jednak z Jackmanem to będzie jednak warte oglądnięcia.

Proszę czekać…