Nowy plakat filmu Clooneya

Ryan Gosling w filmie Idy marcowe

W sieci zaprezentowano nowym plakat oraz klip z filmu George'a Clooneya zatytułowanego Idy marcowe. Będzie już to czwarty film, którego reżyserem jest Clooney. Wcześniejsze trzy to: Niebezpieczny umysł, Good Night and Good Luck i Miłosne gierki.

Film otworzy tegoroczny 68. festiwal filmowy w Wenecji (31 sierpnia br.). Premiera kinowa w USA odbędzie się 7 października 2011 r.

Zobacz plakat:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Klip z filmu możecie zobaczyć TUTAJ.

Film jest adaptacją sztuki Beau Willimona "Farragut North". To historia młodego człowieka, który dołącza do sztabu wyborczego jednego z kandydatów na prezydenta USA. Pełen ideałów i zapału mężczyzna szybko orientuje się, iż realia prawdziwej polityki są zupełnie inne niż sobie wyobrażał. Z czasem coraz mocniej angażuje się w świat pełen brudnych trików i socjologicznych zagrywek.

W obsadzie filmu są: Ryan Gosling, Philip Seymour Hoffman, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Paul Giamatti, Max Minghella i Jeffrey Wright.

Źrodło: http://www.aceshowbiz.com/news/view/00043329.html


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.