Bez tajemnic już 17 października 2

Premiera polskiego serialu HBO Bez tajemnic odbędzie się 17 października na antenie HBO. W roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz. Reżyserami serialu są Anna Kazejak i Jacek Borcuch.

Bez tajemnic

Główną postacią serialu jest uznany psychoterapeuta (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów.

Psychoterapia jest motywem przewodnim serialu i to właśnie poprzez nią widz poznaje poszczególnych bohaterów – ich skomplikowane losy i wybory, jakich dokonują. Wszyscy pacjenci doświadczają problemów, z którymi nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Psychoterapeuta, który sam również zmaga się z trudnościami w życiu osobistym i zawodowym, próbuje pomóc w uświadomienie źródeł ich problemów i dojściu do równowagi emocjonalnej.

‘Bez tajemnic to serial o dylematach, problemach, wyborach i kłopotach życiowych, jak również o możliwości lub niemożliwości ich zrealizowania – mówi Jerzy Radziwiłowicz. Jest to serial o tym, że być człowiekiem to jest rzecz skomplikowana i odpowiedzialna – dodaje Krystyna Janda, występująca w roli superwizorki głównego bohatera.

Obok Jerzego Radziwiłowicza i Krystyny Jandy w serialu występują: Ilona Ostrowska, Małgorzata Bela, Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Anna Radwan i debiutująca Aleksandra Kusio. Głównym scenarzystą serialu jest Przemysław Nowakowski. Autorem zdjęć jest Michał Englert.

Serial Bez tajemnic będzie można oglądać od 17 października przez kolejnych dziewięć tygodni od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD.

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Uściślając jest to remake remake’a, bo "In Treatment" jest oparty na izraelskim serialu.

Beznickowy

Miałem ochotę jakiś czas temu sięgnąć po oryginał. Fajnie, że oddział polski HBO robi serial, ale szkoda, że to kalka. No ale i tak zapowiada się jeden z lepszych polskich seriali.

Proszę czekać…