Giganci ze stali z kolejnymi plakatami

Shawn Levy i Hugh Jackman na planie filmu Giganci ze stali

W sieci zadebiutowały kolejne plakaty superprodukcji Giganci ze stali w reżyserii Shawna Levy'ego (Różowa Pantera, Nocna randka). Autorem scenariusza do filmu jest John Gatins.

W filmie wystąpią również: Evangeline Lilly, Kevin Durand, Anthony Mackie, Hope Davis, Phil LaMarr, Dakota Goyo i James Rebhorn.

Zobacz plakaty:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Historia osadzona w niedalekiej przyszłości. Poznajemy świat trochę innego boksu, bo zawodnicy nie spotykają się bezpośrednio na ringu, a sterują, ważącymi prawię tonę, robotami, które wyglądem bardzo przypominają ludzi. Opowieść skupia się na zdesperowanym promotorze (Hugh Jackman), który wierzy, że odnalazł mistrza pośród odrzuconych robotów.

W ekrany kin w USA film wejdzie 7 października br. Polska premiera zaplanowana jest na 14 października 2011 r. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

Przypominamy także o zwiastunie, który pojawił się na początku maja:

Źrodło: http://www.blogomatic3000.com/2011/09/02/another-new-poster-for-real-steel/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.