"May the Force Be With You"

Malcolm McDowell i Tyler Mane zagrają główne role w remake'u Halloween 0

Dziś do obsady filmu dołączył Tyler Mane, a wczoraj Malcolm McDoweel.

Malcolm McDowell / eur.i1.yimg.comMalcolm McDowell / eur.i1.yimg.com

Malcolm McDowell, który zasłynął z głównej roli w filmie Mechaniczna pomarańcza, wcieli się w rolę Doktora Sama Loomisa, w pierwowzorze zagrał go Donald Pleasence.

Wiadomością dnia dla fanów Halloween jest fakt, że Rob Zombie poinformował kto wcieli się w postać Michaela Myersa. Zagra go Tyler Mane znany z takich filmów jak: X-Men, Troja czy Bękarty diabła.

Dotychczas do obsady filmu dołączyli: Sheri Moon, Heather Bowen, Fergie (wokalistka zespołu Black Eyed Peas) i Daeg Faerch, która zagra Michaela Myersa w wieku 10 lat. Najprawdopodobniej dołączył jeszcze Danielle Harris, lecz nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Rob Zombie jest reżyserem, scenarzystą i producentem filmu. W produkowaniu pomagają mu Malek Akkad i Andy Gould.

Tyler Mane / hollywood.comTyler Mane / hollywood.com

Data premiery filmu zaplanowana jest na 31 sierpnia 2007 roku.

Rob Zombie powiedział, że nowa wersja Halloween będzie bardziej prequelem niż remake'iem. Film będzie opowiadał w dużej części o tym, co działo się z Michaelem Myersem zanim zobaczyliśmy go w w oryginale Carpentera.

Halloween to jeden z horrorów, który zapoczątkował gatunek zwany slasherem. Michael Myers mając 6 lat trafia do szpitala psychiatrycznego, ponieważ wcześniej brutalnie zamordował swoją rodzinę. Po 15 latach Michael ucieka ze szpitala, zakłada białą maskę i zaczyna siać grozę w czasie święta Halloween w okolicy domu, w którym zabił swoją rodzinę. Doktor Loomis postanawia powstrzymać psychopatycznego Michaela. Loomis wie, że jedynym sposobem na powstrzymanie mordercy jest zabicie go. Do tej pory powstało siedem kontynuacji horroru Johna Carpentera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…