Sobotnie wieczory filmowe w MTV Polska 0

Przygotuj porządną porcję popcornu, zaproś przyjaciół i spędź wystrzałowy sobotni wieczór w doborowym towarzystwie. Od września MTV Polska zaprasza na sobotnie wieczory filmowe. W ramach sobotniego pasma filmowego towarzyszyć nam będzie m.in. Sasha Baron Cohen jako ekscentryczny Ali G oraz zespół wątpliwej klasy specjalistów na zdecydowanie „Nieostrym dyżurze”.

Ali G

W ramach sobotniego pasma, we wrześniu zobaczymy następujące filmy:

Ali G Indahouse

Sasha Baron Cohen w swoim najlepszym wcieleniu. Kultowa komedia o gangsterze z przymrużeniem oka, który z podlondyńskiego miasteczka przez przypadek trafia do brytyjskiego Parlamentu.

Ali G pochodzi z dzielnicy Westside, z podlondyńskiej prowincji. Wraz z kumplami z gangu toczy bój z kolesiami z Eastside i udziela się społecznie ucząc dzieciaki z okolicy, jak przetrwać w lokalnym getcie. Kiedy dowiaduje się, że nie przyznano mu funduszy na rozwój jego działalności, rozpoczyna protest. Zostaje wciągnięty w wir wydarzeń politycznych i dostaje się do Parlamentu. Zamiłowanie Aliego do imprezowania i lekkich używek doprowadza do totalnego rozgardiaszu w stolicy Wielkiej Brytanii i naraża świat na kryzys nuklearny. Ali nie poddaje się jednak i rusza na pomoc z przeświadczeniem, że cywilizację uratować mogą tylko metody, które stosował w getcie….

Premiera w MTV Polska: 10 września godz.22:00
Powtórka w MTV Polska: 16 września godz. 22:30

Nieostry dyżur

Czy wiesz, co kryje się pod określeniem „niekonwencjonalne metody leczenia”? Nawet jeśli wiesz, to nie zdajesz sobie sprawy, jak daleko idące mogą to być praktyki. 17 września stacja MTV Polska zaprasza na totalnie odjechaną komedię. „Nieostry dyżur” to parodia popularnego serialu „Ostry dyżur”. Akcja filmu toczy się w szpitalu, którym dowodzi zwariowany ordynator Dr Kipp (w tej roli Dan Aykroyd znany choćby z „Pogromców duchów” i „Blues Brothers”). A żeby było śmieszniej, Dr Kipp zatrudnia sześciu jeszcze bardziej zwariowanych stażystów. W klinice panuje totalny chaos. Praca personelu zostaje wywrócona do góry nogami, a pacjenci na własnej skórze mogą się przekonać, co oznaczają „niekonwencjonalne metody leczenia”.

Premiera w MTV Polska: 17 września godz.22:00
Powtórka w MTV Polska: 23 września godz. 22:30

Głupia i głupsza

Tytuł mówi sam za siebie. Do tego warto dodać, iż w rolach głównych zobaczymy dwie blondynki: Pamelę Anderson i Denise Richards. Otóż Dee Twiddle i Dawn St. Dom to prawdziwe przyjaciółki od serca. Z tego nie może wyniknąć nic dobrego. Dziewczyny przypadkowo stają się świadkami porachunków mafijnych. Nie wiedzieć czemu gangsterzy są przekonani, że dziewczyny są najlepszym duetem płatnych morderców. Przyjaciólki dostają zadanie „usunięcia” szefa chińskiej mafii. Zachęcone ogromną sumą pieniędzy i nie w pełni świadome zlecenia, podejmują wyzwanie.

Premiera w MTV Polska: 24 września godz. 22:00

Sobotnie wieczory filmowe na MTV Polska – premiera w każdą sobotę o godz. 22:00
„Ali G Indahouse” premiera w MTV Polska: 10 września godz.22:00
„Nieostry dyżur” premiera w MTV Polska: 17 września godz.22:00
„Głupia i głupsza ” premiera w MTV Polska: 24 września godz. 22:00

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…