Buty z Powrotu do przyszłości 3

Okazuje się, że będzie to limitowana edycja 1500 par, które będą dostępne w aukcji na NikeMAG.eBay.com. Pieniądze zostaną przeznaczone na fundację Michaela J. Foxa, która walczy z chorobą Parkinsona. Aukcja potrwa od 8 do 18 września.

Nike Air Mag

Produkt dostępny w aukcji jest identyczny jak buty NIKE MAG, które Marty McFly nosił w 2015 roku w filmie Powrót do przyszłości 2. Z reklamy dowiadujemy, że będzie brakować jednego elementu – nie będą same się wiązać.

Pracownicy Nike odpowiadają dr. Emmettowi Brownowi, że ta wersja wyjdzie dopiero w 2015 roku, tak jak to miało miejsce w filmie. Bateria w butach pozwala im świecić przez pięć godzin bez przerwy. Będzie można ją doładowywać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

caryca84

Rotfl :D
Opatrznik – pisze się "świecących" :)

Quagmire

Z 15 lat temu można było na targu dostać buty z diodami od dzielnych, małych Malezyjczyków. Chyba nikt z kupujących nie zginął :)

opatrznik

Według mnie, szybciej niż sie nam wydaje będzię dostępny substytut made in any place in Asia. ;) Nie ukrywam, że jeśli jakość nie będzie tragiczna, rozważe taki zakup. Buty wyglądają świetnie. Nawet bez świeconcych diod, chyba nawet bałbym sie, że mogłyby sie zapalić (Asia produced). ;))

Quagmire

Wczoraj oglądałem filmik z Michaelem i po prostu zapomniałem, że to na fundację. Mój błąd :)

caryca84

Przecież to na fundację. Po prostu kupi je 1500 osób, które spokojnie stać na nie.

Proszę czekać…