"May the Force Be With You"

Zobacz pierwszy zwiastun do Fantastycznej czwórki 2! 0

Nareszcie możemy zobaczyć długo oczekiwany zwiastun do kontynuacji filmu Fantastyczna czwórka.

Zwiastun możesz zobaczyć w czterech rozmiarach: mały, średni, duży lubHD.

Fantastyczna czwórka 2 (Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer) to kontynuacja przygód czwórki bohaterów o nadludzkich mocach: Reed Richards, Ben Grimm, Sue Storm i jej brat Johny Storm. Na Ziemię przybywa intergalatyczny zwiadowca Silver Surfer, w celu ogłoszenie informacji o planowanym zniszczeniu naszej planety. Czwórka bohaterów będzie musiała odkryć tajemnica nieznanego przybysza, a także zmierzyć się z Dr Doomem, który nieoczekiwanie powraca.

W drugiej części ekipa i obsada filmu jest praktycznie identyczna. W rolach głównych: Ioan Gruffudd (Król Artur), Michael Chiklis (Nixon), Jessica Alba (Sin City – Miasto grzechu), Julian McMahon (serial TV Bez skazy) i Chris Evans (Komórka). Scenariusz do filmu napisał Mark Frost. Reżyserią zajmuje się Tim Story (New York Taxi). Za produkcję ponownie odpowiedzialni są: Avi Arad, Bernd Eichinger i Ralph Winter.

Budżet tej produkcji oszacowany jest na 130 milionów dolarów.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 14 czerwca 2007 roku. Polski dystrybutor Cinepix ustalił datę premiery w naszym kraju na 4 lipca tego samego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Surfer (zwłaszcza gdy jest pokazany z bliska) prezentuje się nienajlepiej.

Proszę czekać…