Kolejni aktorzy w Blonde Ambition 0

Willie Nelson i Larry Miller dołączyli do Jessiki Simpson w filmie Blonde Ambition.

Film opowiadać będzie o młodej kobiecie (Jessica Simpson), która podejmuje pracę w pewnej korporacji i stara się przebić w świecie biznesu.

Willie Nelson wcieli się w rolę dziadka postaci granej przez Simpson. Pracowali oni już razem na planie filmu Diukowie Hazzardu. W komedii tej wystąpi także Larry Miller (Zakochana złośnica), który zagra dyrektora generalnego firmy.

Główne role w filmie zagrają Jessica Simpson i Penelope Ann Miller, która wcieli się w szefową postaci granej przez Simpson. Jakiś czas temu do obsady dołączyli również: Luke Wilson (Rodzinny dom wariatów), Andy Dick (Drużbowie), Rachael Leigh Cook (11:14) oraz Jamie Kennedy (Ryzyko). Scenariusz został napisany przez Matta Flanagana, Davida McHugh, Jessicę O'Toole i Amy Rardin. Za kamerą stanie Scott Marshall, który niedawno pracował na planie filmu Keeping Up with the Steins (zobacz zwiastun).

Obraz ten będzie remake'iem filmu Working Girl z 1988 roku, w którym wystąpiły takie gwiazdy jak: Harrison Ford, Melanie Griffith, Sigourney Weaver, Alec Baldwin, Joan Cusack czy Kevin Spacey.

Zdjęcia do filmu odbywają się w Nowym Jorku i Shreveport. Premiera zaplanowana jest na 2007 rok.

Dystrybucją zajmie się Sony Entertainment.

Willie Nelson / www.saplonline.orgWillie Nelson / www.saplonline.org

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…