Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Zwiastun Ludzkiej Stonogi 2 1

Jeśli choroba to stan umysłu, który możemy przełożyć na film, to reżyser Tom Six zrobił to perfekcyjnie. Ludzka Stonoga 2 zawitała w sieci z pełnym zwiastunem udowadniając tym samym, że niektóre pozycje nie mając nic do zaoferowania, oferują aż nadto.

Film trafi do kin 6 października 2011 roku i opowie historię szaleńca, który dąży do stworzenia jednego układu pokarmowego, wykorzystując do tego kilkoro porwanych ludzi.
Miejmy jedynie nadzieję, że Tom Six nie ma zamiaru nakręcić tylu części Ludzkiej Stonogi, ile sugerować by mogło jego nazwisko.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy

"Miejmy jedynie nadzieję, że Tom Six nie ma zamiaru nakręcić tylu części Ludzkiej Stonogi, ile sugerować by mogło jego nazwisko."
Lepiej 6 aniżeli 100, jakby sugerował polski tytuł :D

zAwI

Nie wiem czy pomysł łączenia ludzi w tasiemca jest na tyle dobry aby go kontynuować. Niektóre horrory prezentowały sobą coś więcej niż obrzydzenie. Te właśnie filmy zapadały w pamięć (czemu pamiętamy Piłę a nie wspominamy o Frontieres?) choćby ze względu na dobrze zbudowane napięcie. Obrzydzenie będące głównym gwoździem filmu, to według mnie ostatnia deska ratunku, by coś jeszcze nakręcić.
Ale jak mawia Łozo: "może się nie znam" :)

Vivaldi

Oj tam, czemu nie? Lata 80’ miały swoje tasiemce – Piątek 13, Koszmar z Ulicy Wiązów, Halloween, Teksańską masakrę. Stonoga idealnie pasuje do tego, żeby stanąć obok Piły i Resident Evil (podobno ma być 5 część) i masą kontynuacji psuć dalej kino…

Proszę czekać…