Bez tajemnic odkodowany przez cały tydzień! 0

HBO odkodowuje prapremierę Bez tajemnic w niedzielę, 16 października o godz. 20.10 oraz premiery pierwszych pięciu odcinków serialu od poniedziałku, 17 października do piątku, 21 października w HBO o godz. 20.10. Jest to pierwszy polski serial produkowany przez HBO.

Bez tajemnic

Bez tajemnic to pierwszy polski serial produkcji HBO o psychoterapeucie, który pomaga swoim pacjentom rozwiązywać problemy, z którymi nie potrafią sobie poradzić samodzielnie. Dzięki psychoterapii poznajemy rozterki i wybory współczesnych Polaków.

Główną postacią serialu jest uznany psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów: w poniedziałki z Weroniką Kasprzyk (Małgorzata Bela), we wtorki z Szymonem Kowalczykiem (Marcin Dorociński), w środy z Zosią Werner (debiutująca Aleksandra Kusio) oraz w czwartki z Jackiem (Łukasz Simlat) i Anitą (Ilona Ostrowska) Skotnickimi. Równolegle psychoterapeuta raz w tygodniu, w piątki spotyka się ze swoją superwizorką, Barbarą Lewicką (Krystyna Janda). W te dni będzie można śledzić terapie poszczególnych bohaterów w HBO.

Bez tajemnicBez tajemnic

Serial "Bez tajemnic" składa się z 45 odcinków i będzie emitowany przez 9 tygodni od 17 października od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD. Powtórki poszczególnych odcinków serialu będą emitowane tego samego dnia w HBO2 o godz. 22.00. Powtórki wszystkich pięciu odcinków z każdego tygodnia będzie można oglądać co niedzielę od godz. 21.30 w HBO2. Dodatkowo w HBO2 od drugiego tygodnia emisji będzie można obejrzeć poprzedni odcinek serialu dotyczący danej postaci o godz. 21.30 przed emisją odcinka premierowego.

HBO odkodowuje program na całą niedzielę, 16 października. Tego dnia będzie można obejrzeć m.in. Władców świata, Hellboya, Niewinną, Dystrykt 9, Czekając na sobotę oraz prapremierę pierwszego odcinka serialu HBO Bez tajemnic w rozszerzonej wersji. Dodatkowo odkodowane zostaną premiery pierwszych pięciu odcinków Bez tajemnic od poniedziałku, 17 października do piątku, 21 października w HBO o godz. 20.10. Odkodowane HBO będzie dostępne na trzech platformach satelitarnych oraz u większości operatorów kablowych i IPTV.

Więcej informacji o serialu znajduje się na stronie: http://beztajemnic.hbo.pl/

Bez tajemnicBez tajemnic

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…