Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Eastwood wraca na ekran 0

Eastwood, korzystając z poślizgu przy produkcji A Star is Born, wystąpi w filmie Trouble with the Curve, który będzie reżyserskim debiutem wieloletniego współpracownika aktora, Roberta Lorenza. Wcieli się on w filmie w rolę baseballowego łowce talentów, który z powodu wieku zaczyna tracić wzrok. Razem z córką wybiera się jednak w ostatnia podróż do Atlanty, aby sprawdzić dobrze rokującego gracza.

Będzie to pierwsza rola Eastwooda od czasów Gran Torino. Kto wystąpi w roli córki bohatera – jeszcze nie wiadomo. Poszukiwania mają się rozpocząć po zakończeniu rozmów między producentem, a Lorenzem i Eastwoodem.

Warto czekać na ten film?

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

Warto pod jednym warunkiem, że grana przez niego postać zostanie utrzymana w klimatach poprzednich postaci. Jeśli zrobią z tego jakiś obyczajowy albo popkulturowy film to będzie to mega klapa..

Proszę czekać…