Wygraj hitowe Dead Island - wyniki 1

Hatak.pl, FDB.pl i dystrybutor Techland zapraszają Was na wyspę Banoi! Weźcie udział w konkursie i przenieście się do świata polskiej gry "Dead Island", która niedługo podbije światowe kina dzięki Hollywood!

Dead Island

Dead Island jest brutalną grą akcji, w której wydarzenia obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby. Podstawową atrakcją tego tytułu jest możliwość uczestniczenia w licznych i wyjątkowo efektownych starciach z udziałem nieumarłych stworów. Za przygotowanie gry odpowiedzialny jest polski Techland, znany między innymi dzięki takim tytułom jak Call of Juarez czy Chrome.

W Dead Island gracz wciela się w jedną z czterech postaci, różniących się od siebie płcią, wyglądem i charakterystykami. Nasz bohater budzi się otoczony przez ludzi, którzy są pewni, że za moment zamieni się w żywego trupa. Przypomnienie sobie jak i przez kogo został pogryziony nie jest łatwe. Okazuje się, że wyspę – rajski zakątek ziemi gdzieś w pobliżu Papui Nowej Gwinei – opanowały zombie. Skąd się wzięły? Nie wiadomo, pewnym jest natomiast fakt, że trzeba spróbować przeżyć i pomóc innym ludziom. Droga do celu nie jest prosta i przede wszystkim usiana nieumarłymi przeciwnikami oraz ludźmi chcącymi wykorzystać sytuację. Jako zwykły człowiek nie dysponujemy zwyczajowym arsenałem środków rozpylających ołów. Zamiast tego łapiemy dosłownie wszystko co nawinie się pod ręce i bijemy zombiaków. Możliwe są różne kombinacje znalezionego sprzętu, dzięki czemu na przykład możemy razić przeciwników prądem. To w jaki sposób nasz bohater walczy zależy nie tylko od tego jak nim sterujemy. Każda postać jest opisana zestawem współczynników i umiejętności, poza tym dochodzi kwestia zmęczenia.

Dead IslandDead Island

W trakcie zabawy główny bohater odwiedza różne zakątki wyspy, między innymi dżunglę, luksusowe hotele, czy rozległe plaże. Oprócz nieumarłych, spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy jeszcze nie zostali zarażeni. Część z nich tworzy gangi rabujące co i kogo się da. Reszta próbuje tylko przeżyć. Od takich osób dostaniemy kolejne zadania, wymienimy znalezione pieniądze na sprzęt lub po prostu otrzymamy jakąś pomoc. Razem z głównym wątkiem fabularnym i misjami pobocznymi gra oferuje ponad dwieście questów. Sporo jest również przedmiotów, które znajdujemy kręcąc się po wyspie.

Po raz pierwszy o grze "Dead Island" świat usłyszał dzięki fenomenalnemu zwiastunowi. Przez kilka dni cały świat mówił o grze stworzonej w Polsce. Sama zapowiedź została uznana przez ekspertów za jeden z najlepszych zwiastunów jakie powstały, bez względu na to, czy to zwiastun filmu czy gry. Obecnie studio Lionsgate pracuje nad hollywoodzką ekranizację gry, która, o dziwo, ma być oparta na koncepcji ze zwiastuna, ale osadzona w świecie, w którym porusza się gracz.

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursów i odpowiedzieć na proste pytania:

1. Jeden z aktorów podkładających głos postaci w "Dead Island" współpracował z Quentinem Tarantino. Przy jakim filmie?

Phil LaMarr przy "Pulp Fiction".

2. Który z aktorów pracujących przy "Dead Island" występował w serialu "Battlestar Galactica"?

David Kaye

Egzemplarze gry otrzymują:

Anna Bubula

Krzysztof Olszówka

Anna Wełna

Jakub Fiałkowski

Paweł Kusio

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Materid 2011-10-22

Gratki dla zwycięzców :) moze mi się poszczęści w Gigantach ze stali :)

Adam Siennica 2011-10-19

Dzisiaj – do 22;00. Przepraszam za opóźnienie.

Materid 2011-10-19

Kiedy będą wyniki :)

Adam Siennica 2011-10-07

PC – poprawiłem, dzięki.
Dodałem regulamin :)

q23 2011-10-07

Niestety nie potrafię znaleźć regulaminu konkursu. (brak linku?)

Proszę czekać…