Wygraj gadżety z Gigantów ze stali - wyniki 2

Niedaleka przyszłość. Boks przestał być sportem dla ludzi i musiał oddać pola najnowszej technologii. Teraz ring opanowały roboty walczące w widowiskowych pojedynkach. Hatak.pl, FDB.pl i Forum Film Polska zapraszają do konkursu z fantastycznymi gadżetami z filmu Giganci ze stali!

Giganci ze stali

Historia osadzona w niedalekiej przyszłości. Poznajemy świat trochę innego boksu, bo zawodnicy nie spotykają się bezpośrednio na ringu, a sterują, ważącymi prawię tonę, robotami, które wyglądem bardzo przypominają ludzi. Opowieść skupia się na zdesperowanym promotorze (Hugh Jackman), który wierzy, że odnalazł mistrza pośród odrzuconych robotów.

Za reżyserię wziął się Shawn Levy, reżyser dwóch części hitu "Noc w muzeum". Producentem wykonawczym jest Steven Spielberg. Historia oparta jest na opowiadaniu Richarda Mathesona (m. in. autor "Jestem Legendą"). Główną rolę gra Hugh Jackman, a partneruje mu m. in. Evangeline Lilly, gwiazda serialu Zagubieni. W obsadzie są także Dakota Goyo, Kevin Durand i Anthony Mackie.

Giganci ze stali zadebiutują w polskich kinach już 14 października.

Giganci ze staliGiganci ze stali

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić poniższe zadania.
1. Co Richard Matheson ma wspólnego ze światem "Star Treka"?

Napisał scenariusz jednego z odcinków oryginalnego serialu.

2. W obsadzie filmu "Giganci ze stali" mamy dwójkę aktorów, która grała razem w serialu missing tag: Lost. Podaj ich nazwiska.

Kevin Durand, Evangeline Lilly

3. Jak nazywał się bohater filmu i serialu, który był pół-robotem-pół-człowiekiem pracującym w Detroit? Niedługo ta postać powróci w remake’u.

Robocop

4. Jaki słynny złoty robot z klasyki kina często mówił "We’re doomed", będąc w trakcie kosmicznej przygody?

C3PO

Bluzę otrzymuje:

Jakub Piatek

Torbę otrzymuje:

Hubert Tumanowicz

Pendrive o pojemności 2 GB:

Piotr Białecki

Paulina Szywarska

Notes otrzymuje:

Robert Rost

Zestaw naklejek/tatuaży dla dzieci otrzymuje:

Agnieszka Franus

Giganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze staliGiganci ze stali

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

kelly_ania

włąsnie :) kiedy będą wyniki ? :)

Materid

Panie Adamie, z niecierpliwością czekamy na wyniki :)

alter_ego

Tak z ciekawości: co to jest w tym pudełku czarnym?

Proszę czekać…