Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Szklana pułapka 5 - premiera i tytuł 1

Studio 20th Century Fox ogłosiło dzisiaj datę premiery najnowszej odsłony przygód bohaterskiego Johna McClane’a w filmie Die Hard 5 – odbędzie się ona w walentynki (14.02) 2013 roku.

John McClane w akcji

Ponad to studio ogłosiło nowy tytuł pod jakim film trafi do kin – A Good Day to Die Hard (dosłowne tłum. Dobry dzień na śmierć).

Akcja ma skupić się na Johnie McClane (Bruce Willis), który wraz z synem przeżywa przygodę w Rosji. Nie wiadomo, jeszcze, kto zagra postać syna.

Reżyserować będzie John Moore mający na swoim koncie m.in. film Max Payne.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w styczniu 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Asmodeusz

ja się na 4 nie zawiodłem i dołączam ten film do swojej kolekcji, ale faktycznie pomysły się chyba kończą, a willis raczej nie młodnieje

emeeu

Tak czy inaczej reżyserem 5ki jest facet odpowiedzialny za gniota pod tytułem "Max Payne". "Lot Feniksa" oglądałem dawno temu, więc nie mam zdania. Poprzednie części trzymały poziom, chociaż wielkich oczekiwań co do 4 nie miałem. Ze względu na reżysera mam jednak mocne obawy związane z kolejną częścią.

opatrznik

Eeee, poprostu córka nie może zastąpić ojca.. synek już tak.. Pewnie będzie to wersja przejściowa aby móc pociągnąć serię dalej z nowym kick assem ;)

zAwI

No tak-w czwórce poznaliśmy córkę Johna, w piątce poznamy syna, a w szóstce zatytułowanej Cry Hard John odnajdzie zaginioną babcię stryjecznego brata jego byłej żony i przeżyje porywająca przygodę na wózku odrzutowym :P
Dla mnie John McClane to jak batman-powinien działać w pojedynkę. a tak dostajemy robina, batgirl i coś na styl batmanów Schumachera.
czwórka podobała mi się, ale z tym rodzeństwem troche mnie to zaczyna niepokoić. nawet 102 dalmatyńczyki nie były już tak dobre jak 101.

drfalck

uwielbiam serie ale mogli by skończyć już

Proszę czekać…