http://vimeo.com/mironkundzicz

Największe filmowe porażki 2006 0

Oscarowi aktorzy, Nicolas Cage, Russell Crowe i Sean Penn w tym roku mogą się pochwalić rolami w największych kasowych porażkach.

Crowe zagrał w komedii romantycznej Dobry rok, Cage w horrorze Kult a Penn w politycznym obrazie Wszyscy ludzie króla. Porażkę ponieśli również reżyserzy, M. Night Shyamalan obrazem Kobieta w błękitnej wodzie i Wolfgang Petersen filmem Posejdon.

Inne filmy, które znalazły się wśród 10 największych finansowych porażek 2006 roku to Nagi instynkt 2, Wpuszczony w kanał, Źródło i Flyboys. Najmniej zarobił Nagi instynkt 2, którego budżet wyniósł 70 milionów dolarów, a zysk zaledwie 5. Największe straty przyniosły jednak produkcje Wpuszczony w kanał (90 milionów) i Posejdon (100 milionów).

Studio Warner Bros. Pictures jest odpowiedzialne za 4 spośród tych obrazów: Źródło, Kobieta w błękitnej wodzie, Posejdon i Kult. Columbia Pictures może popisać się 2 porażkami: Wszyscy ludzie króla i Kolor zbrodni.

megafon.pl

Użytkownicy fdb.pl mają trochę inne zdanie na temat niektórych filmów. Dobry rok i Wpuszczony w kanał mają ocenę 7.5, Źródło – 7.2, a Kobieta w błękitnej wodzie – 7.1. Reszta największych porażek 2006 roku, ma oceny poniżej 7.0.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…