Bez tajemnic - zwiastun serialu 0

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna pierwszego polskiego serialu produkowanego przez stację HBO zatytułowanego Bez tajemnic. Emisja pierwszych pięciu odcinków w paśmie odkodowanym już od 16 października.

Bez tajemnic

Bez tajemnic to pierwszy polski serial produkcji HBO o psychoterapeucie, który pomaga swoim pacjentom rozwiązywać problemy, z którymi nie potrafią sobie poradzić samodzielnie. Dzięki psychoterapii poznajemy rozterki i wybory współczesnych Polaków.

Główną postacią serialu jest uznany psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów: w poniedziałki z Weroniką Kasprzyk (Małgorzata Bela), we wtorki z Szymonem Kowalczykiem (Marcin Dorociński), w środy z Zosią Werner (debiutująca Aleksandra Kusio) oraz w czwartki z Jackiem (Łukasz Simlat) i Anitą (Ilona Ostrowska) Skotnickimi. Równolegle psychoterapeuta raz w tygodniu, w piątki spotyka się ze swoją superwizorką, Barbarą Lewicką (Krystyna Janda). W te dni będzie można śledzić terapie poszczególnych bohaterów w HBO.

Serial "Bez tajemnic" składa się z 45 odcinków i będzie emitowany przez 9 tygodni od 17 października od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD. Powtórki poszczególnych odcinków serialu będą emitowane tego samego dnia w HBO2 o godz. 22.00. Powtórki wszystkich pięciu odcinków z każdego tygodnia będzie można oglądać co niedzielę od godz. 21.30 w HBO2. Dodatkowo w HBO2 od drugiego tygodnia emisji będzie można obejrzeć poprzedni odcinek serialu dotyczący danej postaci o godz. 21.30 przed emisją odcinka premierowego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…