ENEMEF: Weekend Grozy i Horrorów 0

Zgodnie z niepisaną tradycją, jak zawsze w październiku, już wkrótce odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia – tym razem w nowej ekstremalnej odsłonie całego WEEKENDU GROZY I HORRORÓW, który odbędzie się we wszystkich czterech warszawskich Multikinach!

Enemef

W następny weekend odbędzie się w Warszawie Weekend Grozy i Horrorów. Maraton składa się z trzech nocy: Nocy Grozy i Horrorów 3D, Nocy Grozy i Horrorów 2D i Klasyki Grozy (28, 29, 31.10: piątek, sobota i poniedziałek).

Każda z tych nocy zostanie zagrana w każdym z czterech Multikin w Warszawie – a więc w sumie w ramach Weekendu Grozy i Horrorów zagramy 12 maratonów. Pokazanych zostanie 15 filmów, w tym premiera "Sanktuarium 3D" oraz klasyki gatunku: "Noc żywych trupów" z 1968 roku i "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 1974 roku, to naprawdę nie lada gratka dla koneserów horrorów.
W każdym z kin do wyboru są trzy różne maratony, złożone w sumie z 15 horrorów, w tym m.in. filmy grozy w 3D oraz klasyka gatunku sprzed ponad 30 lat:

1) groza w trójwymiarze: 4 horrory 3D ze specjalnym, premierowym pokazem Sanktuarium,

2) zestaw czterech horrorów z ostatnich lat (w tym z 2011: Nie bój się ciemności oraz Krzyk 4),

3) specjalny ENEMEF z dwoma klasycznymi horrorami sprzed ponad 30 lat: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) oraz Noc żywych trupów (1968).

Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, mrożące krew w żyłach sceny, napięcie które nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu i czający się wszędzie STRACH… Weź udział w ENEMEFie: Weekendzie Grozy i Horrorów i zobacz to na żywo!

Ten ENEMEF odbędzie się w dniach 28, 29 i 31.10 (piątek, sobota i poniedziałek) w każdym z czterech kin sieci Multikino w Warszawie:

- Warszawa: Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59, tel. 22 201 16 10

- Warszawa: Multikino Ursynów, Al. KEN 60, tel. 22 201 17 10

- Warszawa: Multikino Wola, ul. Górczewska 124, tel. 22 211 39 10

- Warszawa: Multikino Targówek, ul. Głębocka 15, tel. 22 489 40 10

Bilety w cenie od 17 zł są już do nabycia w kasach kina.

Dokładny repertuar dla każdego z kin oraz pełny cennik biletów znajdziesz na www.enemef.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl – na stronie można również:

- zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów,

- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

- wygrać zniżkę – przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

EnemefEnemef

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…