Większy zasięg Comedy Central 0

Od 1 stycznia 2007 roku kanał komediowy Comedy Central będzie dostępny dla abonentów sieci Multimedia Polska.

Comedy Central obecnie można tylko oglądać w platformie n oraz w mniejszych sieciach kablowych.

Kanał zadebiutował w Polsce 19 października br. Jest to czwarty z kolei lokalny oddział stacji, która rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych w 1991 roku. Na rynkach europejskich (Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy) od lat obecna jest pod nazwą Paramount Comedy. W Polsce kanał komediowy reprezentuje znaną wyłącznie w USA markę Comedy Central.

Produkcją pierwszego na polskim rynku kanału komediowego jest MTV Networks International (MTV, VIVA, TMF, Nickelodeon, Flux, Game One i IFILM).

Oferta programowa stacji to wielokrotnie nagradzane (Golden Globe Awards, Emmy Awards) sitcomy, seriale, programy satyryczne i filmy fabularne takie jak Seks w wielkim mieście, Diabli nadali czy Bill Cosby Show oraz kilka, dotychczas w Polsce nieznanych, a cieszących się popularnością w Europie (On, ona i dzieciaki, Moja rodzinka oraz kultowy program komediowy Saturday Night Live).

Comedy CentralComedy Central

Od 24 grudnia w ofercie stacji znalazł się South Park.

Obecnie stacja jest w trakcie tworzenia nowej ramówki. Od przyszłego roku w ofercie programowej stacji znajdą się również polskie programy. Oferta poszerzy się także o nowe seriale, wśród nich światowy hit, serial Scrubs, który od czasu swojego debiutu (2 października 2001 roku) wciąż utrzymuje się w czołówce topowych komedii.

Obsada serialu Bill Cosby Show 1984-1992Obsada serialu Bill Cosby Show 1984-1992 Obsada serialu Scrubs 2001Obsada serialu Scrubs 2001

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…