Maguire na planie nowego Wielkiego Gatsby'ego

Tobey Maguire i Leonardo DiCaprio

W sieci pojawiły się zdjęcia Tobey'ego Maguire'a z planu nowej wersji Wielkiego Gatsby’ego 3D. Za reżyserię projektu odpowiada Baz Luhrmann (Moulin Rouge!, Australia), który wraz z Craigiem Pearce'em jest współautorem scenariusza do filmu.

W filmie zagrają także: Leonardo DiCaprio, Isla Fisher, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Callan McAuliffe, Jason Clarke i Elizabeth Debicki.

Film opowiada o aspirującym, przypominającym Fitzgeralda pisarzu, Nicku Carrawayu (Maguire), który opuszcza środkowy zachód USA i przyjeżdża do Nowego Jorku wiosną 1922, w erze upadku moralności i rozkwitu jazzu. Podążając za swoim amerykańskim snem, Nick osiedla się nieopodal tajemniczego milionera, Jaya Gatsby’ego (Leonardo DiCaprio) i jego kuzynki – Daisy, żonatej z arystokratą Tomem Buchananem. Nick zostaje wciągnięty w świat bogaczy, ich iluzji, miłostek i oszustw. Tworzy opowieść o niemożliwej miłości, nieśmiertelnych snach i wielkich tragediach, odzwierciedlającą wszelkie konflikty współczesności.

Zobacz zdjęcia:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.