http://vimeo.com/mironkundzicz

Indiana Jones 4 rusza w przyszłym roku 0

George Lucas powiedział wczoraj, że zdjęcia do długo wyczekiwanej, czwartej części przygód sławnego archeologa, rozpoczną się w przyszłym roku.

W głównej roli ponownie zobaczymy Harrisona Forda (Łowca androidów). Lucas (Amerykańskie graffiti) wspomniał też, że razem z reżyserem, Stevenem Spielbergiem (Pojedynek na szosie) skończyli już pracę nad scenariuszem.

Steven Spielberg, Harisson Ford i George LucasSteven Spielberg, Harisson Ford i George Lucas

Film będzie fantastyczny. Będzie lepszy od wcześniejszych. Najlepszy. – powiedział Lucas.

Dokładne miejsca, w których obraz będzie kręcony, nie są jeszcze znane, ale Lucas powiedział, że część filmu zostanie nakręcona w Los Angeles.

Czwarta odsłona sagi Indiany Jonesa, która swoją premierę w kinach ma mieć w maju 2008 roku, była przygotowywana przez ponad dziesięć lat. Co chwila zmieniali się scenarzyści, dochodziło do spięć między twórcami, ale w końcu udało się wszystko doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

George Lucas nie wspominał nic o fabule. Powiedział tylko, że ostatni zwrot akcji będzie zawierał bardzo ciekawą tajemnicę.

Myślę, że film będzie naprawdę super – wspomniał na koniec reżyser i scenarzysta THX 1138.

Na inaugurację Festiwalu Filmowego w Rzymie, w październiku tego roku, sześćdziesięcioczteroletni Harrison Ford, powiedział, że jest bardzo podekscytowany możliwością ponownej współpracy z Lucasem i Spielbergiem, nad czwartą częśćią Indiany Jonesa. Aktor wspomniał też, że jest w dobrej formie i jego wiek nie przeszkodzi mu w ponownym wcieleniu się w tytułową postać.

Przypomnijmy, że do tej pory powstały trzy części Indiany Jonesa Poszukiwacze zaginionej arki z 1981, Indiana Jones i świątynia zagłady z 1984 i Indiana Jones i ostatnia krucjata z 1989 roku. We wszystkich częściach główną rolę grał Harisson Ford.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

wiesz…pan lucas na starosc troche fantazjuje sobie :D za duzo pracy przy gwiezdnych wojnach :D

Anonimowy

"Film będzie fantastyczny. Będzie lepszy od wcześniejszych. Najlepszy." – tak, a ja mam kaktusa rosnącego za uchem.

Proszę czekać…