Kto zagra syna McClaine'a?

Deadline.com opublikował listę czterech aktorów, którzy są rozważani do zagrania postaci syna porucznika Johna McClaine’a w piątej części Szklanej pułapki, zatytułowanej A Good Day to Die Hard.

Reżyseruje John Moore (Omen, Max Payne). Polska premiera filmu zaplanowana jest na Walentynki 2013 r.

Na liście znalazły się nazwiska takich aktorów jak:

Od czasu pierwszej Szklanej pułapki w 1988 roku, McClane (Bruce Willis) zawsze znajdował się w złym miejscu o niewłaściwej porze. Jego umiejętności i postawa sprawiały jednak, że udawało mu się przeżyć, co sprawiało, że stawał się przy okazji wrogiem numer jeden terrorystów na całym świecie. Teraz McClane musi stawić czoła największemu wyzwaniu w swojej karierze. Jego syn Jack wikła się w śmiałą ucieczkę z więzienia pewnego rosyjskiego przestępcy. Ojciec i syn muszą współpracować, by ochronić siebie nawzajem i ocalić światową demokrację.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.