Gubernator Kalifornii po raz czwarty w Terminatorze 0

Zdjęcia do czwartej części Terminatora rozpoczną się w przyszłym roku w Australii. Wiadomo, że jest już scenariusz oraz, że w filmie zagra Arnold Schwarzenegger robiący obecnie karierę polityczną!

Trzecią część Terminatora nosząca tytuł Bunt maszyn oglądaliśmy w kinach w roku 2003. Warto przypomnieć, że trzecia część opowieści kosztowała 170 mln. dolarów. Film od początku wzbudzał dużo emocji. Powstał wbrew sprzeciwom Jamesa Camerona, który odmówił pracy nad kontynuacją oraz Lindy Hamilton , która wycofała się z projektu po oświadczeniu Camerona. Arnold Schwarzenegger zagrał kolejny raz T-800 a premiera filmu zbiegła się z początkiem kampanii o fotel Gubernatora Kalifornii.

Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger

Tym razem dla Arniego przewidziano mniejszą rolę. Film ma wejść do kin w 2008 roku i wszystko uzależnione jest od sukcesów, bądź porażek Arniego w świecie polityki. Jeśli wygra ponownie wybory i zostanie gubernatorem na kolejną kadencję, czasu na bieganie z pistoletem może być bardzo mało. Fani serii na pewno tłumnie odwiedzą kina, a przeciwnicy będą komentować, że poważnym panom politykom nie przystoi bawić się w wojenkę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

opatrznik

Mam nadzieje, że nie będzie scen ukazujących jego nagie stare cielsko :P

Juriusz

Nie bardzo mam pomysł o czym można zrobić Terminatora 4, już i tak cud, że trzecia część była w miarę, 4 będzie musiała dziać się w przyszłości, a to grozi, że zrobią z tego film wybitnie, tylko i jedynie, akcji.

CyberGH0ST

jaka tam kasa…. jest gubernatorem(właśnie po to) a zarobił tyle że wnuki nie będą musiały nic robić :-) wg mnie to po prostu jego praca z której jest dumny i raczej chodzi o stawianie sobie wyzwań dla panów w tym wieku :-)

skiller

kasa kasa kasa :) a co malo mu :)

Pawelek

hmmm… a Arnie ponoc sie zarzekal, ze juz nie wystapi w zadnym Terminatorze ;)

Proszę czekać…