Zobacz zwiastun un[DIGI]world 1

Pojawił się zwiastun polskiego filmu dokumentalnego pt. "un[DIGI]world", który opowie o sieciach społecznościowych.

un[DIGI]world

Zjawisko social media będzie ukazane przez pryzmat ponad tuzina osób, w różnym wieku, z różnych branż, o różnych zainteresowaniach. Od osób działających w marketingu, organizatorów imprez, przez studentów, wykładowców na uczelniach aż po osoby prawie na emeryturze korzystające z tego typu portali. Wypowiedzi zaskakują samych autorów filmu – Daniela Kankę i Jana Wilkiewicza.

Poprzez tak szeroki dobór osób uzyskano równie szeroki obraz tego czym są sieci społecznościowe. Dokument będzie pokazywał ogól zjawiska, bez jego jednoznacznej oceny ze strony autorów. Tą pozostawili widzom. To otwarta dyskusja czy powyższe zjawisko ma pozytywny bądź negatywny wpływ na relacje między ludzkie. A czy ma tego dowiedzą się widzowie filmu. Temat filmu pozornie wydaje się prosty i banalny jednak niczego podobnego na rodzimym rynku jeszcze nie było. Autorzy skupili się na najpopularniejszych społecznościówkach używanych w Polsce.

Zdjęcia do dokumentu rozpoczęły się pod koniec sierpnia i zostały w 90% zakończone. Film będzie można zobaczyć na różnorakich festiwalach filmów dokumentalnych w Polsce i Europie oraz na jedynym pokazie w Trójmieście. Pierwotnie montaż filmu miał być zakończony w tym roku jednak ze względu na pojawienie się dodatkowych osób, które wzbogacają swoimi wypowiedziami już zarejestrowany materiał film powinien ukazać się w pierwszym kwartale 2012.

Wszelkie informacje o postępach nad filmem, newsach etc. znaleźć można na fanpage’u www.facebook.com/undigiworld

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…