Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Coś więcej o Star Trek 2 0

Portal Deadline ujawnił wczoraj kilka nowych informacji dotyczących drugiej części filmu Star Trek – przeboju z 2009 roku w reżyserii J.J Abramsa.

Wiadomo już, że pełna obsada jedynki powróci do swoich ról, zaś muzykę ponownie skomponuje Michael Giacchino.

Światowa premiera Star Trek 2 została ustalona na 17 maja 2013 roku. Oznacza to, że produkcja studia Paramount Pictures trafi do kin tydzień po światowej premierze Pacific Rim w reżyserii Guillermo del Toro i dwa tygodnie później niż Iron Man 3. Szybcy i Wściekli 6 produkcji Universal będą wyświetlani tydzień po premierze Star Trek 2 co w świetle powyższych tytułów sugeruje bardzo "wybuchowy" sezon letni w kinach w 2013 roku.

Pojawiły się także spekulacje odnośnie techniki 3D, ostatnio często wykorzystywanej w produkcjach pełnometrażowych. Na tę chwilę nie ma pewności, czy J.J Abrams zgodzi się na kręcenie, bądź konwertowanie filmu do "trzech wymiarów". Jednak według doniesień portalu Deadline, reżyser już wcześniej oświadczył, iż “będzie kręcił film w 3D". Można więc wnioskować, iż nawet jeśli okulary w kinie IMAX przeżyją oblężenie podczas seansów Start Trek 2, to do kin zawita także wersja 2D dla tych wszystkich, których produkcje Hollywood nie przekonały do oczekiwanego efektu głębi, a tym samych do droższych biletów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…