Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Pierwsze spojrzenie na Jaszczura 1

Studio Sony nadal trzyma w tajemnicy wygląd Jaszczura – głównego przeciwnika Człowieka Pająka w szykowanej produkcji Niesamowity Spider-Man. Jednak koncepcja wizualna przeciwnika "Pajączka" z dniem dzisiejszym przestała być już tajemnicą. A to wszystko za sprawą firmy Pez – producenta słodyczy, który zaprojektował dwa nowe produkty wzorowane na postaciach z najnowszego filmu Marca Webba.

Na zaprezentowanych poniżej zdjęciach widzimy popiersie Człowieka Pająka oraz Jaszczura. I chociaż plastikowa figurka z pewnością nie odwzoruje identycznie postaci granej przez Rhysa Ifansa, to jednak daje pogląd na projekt twarzy Jaszczura, z którym Andrew Garfield będzie toczył pojedynek.

Światowa premiera filmu odbędzie się w lipcu 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Quagmire

Ktoś na Movie Web trzeźwo zauważył, że pozwolili najpierw wypuścić te lizaki Rezowi aby ich własne projekty wyglądały lepiej :)

zAwI

Raczej zamierzone działanie. Inaczej firma Rez pewnie płaciłaby odszkodowania za ujawnienie tajemnicy firmy/dzieła, rozumianego jako film. Tak przynajmniej ja myśle :) Ale reakcja jak najbardziej słuszna.

Quagmire

Chyba wytwórnia przestraszyła się tego lizaka bo mamy oficjalny concept art Lizarda :)
http://www.comicbookmovie.com/fansites/Wolvie09/news/?a=50483

miodzik

Ło matulu – dawno się tak nie uśmiałem :D
Swoją drogą nie wiedziałem @Quagmire, że jesteś taki łysy;)

Asmodeusz

opinia Quagmire wyjaśnia wszystko na ten temat

Proszę czekać…