Kac Vegas w Bangkoku na DVD i BD 0

Uhonorowany Złotym Globem Kac Vegas był jedną z najlepszych, najczęściej dyskutowanych i najbardziej dochodowych produkcji filmowych roku 2009. Jego zrealizowana dwa lata później kontynuacja debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 30 listopada.

Kac Vegas w Bangkoku

Dwa lata po szalonej nocy w Las Vegas Stu (Ed Helms), Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis) wybierają się do Tajlandii by wziąć udział w ślubie Stu z piękną Lauren (Jamie Chung). Niestety, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach uroczystość może się zawalić, kiedy Stu daje się namówić kolegom na „jedno piwo” na mieście. Pomny wydarzeń z Vegas obiecuje sobie, że będzie to tylko jedno piwo, ale…

Następnego dnia Phil, Stu i Alan budzą się obskurnym pokoju hotelowym w Bangkoku, w którym towarzyszą im gangster Leslie Chow (Ken Jeong) – znany przyjaciołom już z czasów ich wizyty w Las Vegas oraz paląca jak smok małpka kapucynka. To jednak nie koniec niespodzianek. Stu ma na twarzy tatuaż, Alan kompletnie ogoloną głowę, a co więcej przyjaciele nie mogą odnaleźć również Teddy’ego (Mason Lee) – młodszego brata żony Stu, po którym w pokoju pozostał tylko… odcięty palec. Oczywiście, nie trzeba dodawać, że ani Stu ani Alan nie mają pojęcia co robili poprzedniej nocy.

Leslie Chow zdaje się być jedyną osobą pamiętającą wydarzenia z ostatnich kilkunastu godzin. Niestety, po zażyciu potężnej dawki kokainy umiera na serce, a Stu i Alan ukrywają jego zwłoki w hotelowej maszynie do produkcji lodu. Świadkiem wyczynów przyjaciół był najprawdopodobniej również pewien starszy buddyjski mnich. Niestety, on z kolei złożył śluby milczenia i niczego nie sposób się od niego dowiedzieć.

Stu i Alan chcąc poznać wydarzenia ostatniej nocy w Bangkoku muszą przeprowadzić prywatne śledztwo, którego rezultaty okażą się szokujące, przerażające, a przede wszystkim (szczególnie dla widzów) niezwykle zabawne.

Galapagos Films przedstawia „Kac Vegas w Bangkoku” – kontynuację jednej z najlepszych i najbardziej dochodowych komedii ostatnich lat. Obraz na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Todd Phillips, a główne role zagrali ponownie: Bradley Cooper („Jestem bogiem”), Ed Helms (serial „Biuro”), nominowany do nagrody Emmy Zach Galifianakis (serial „Znudzony na śmierć” – na DVD w ofercie Galapagos Films) i Justin Bartha („Skarb narodów”). Obok nich w obsadzie komedii znaleźli się m.in.: Ken Jeong („Transformers 3”), nominowany do Oscara® Paul Giamatti („Bezdroża”), mistrz bokserski Mike Tyson, sześciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Jeffrey Tambor („Hellboy”, „Hellboy II: Złota armia”), Mason Lee oraz Jamie Chung („Sucker Punch” – na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films).

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

WYDANIE BLU-RAY I DVD
„Kac Vegas w Bangkoku” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 30 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

Wydanie Blu Ray:
Kac Vegas w Bangkoku- nieautoryzowany dokument
W komediowym rytmie Todda Phillipsa
Niezwykła małpa
Wycieczka po Bangkoku z Chow
Sceny akcji
Gagi z planu

Wydanie DVD:
Gagi z planu

Z myślą o fanach obu części kultowej komedii Galapagos przygotował także specjalne pakiety filmowe:

Imprezowy pakiet 2 DVD ze specjalnym zestawem gadżetów – zawierający 2 filmy Kac Vegas i Kac Vegas w Bangkoku oraz specjalny niezbędnik przydatny na każdej imprezie (jednorazowy aparat fotograficzny, ramka na zdjęcia, zestaw tatuaży).
Pakiet 2 BD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku
Pakiet 2 DVD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…