Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Szkic koncepcyjny Jaszczura 1

Wczoraj ukazaliśmy Wam nowe produkty producenta słodyczy Pez, wzorowane na postaciach z najnowszego filmu Marca Webba. Wasza reakcja potwierdziła opinie ze światowych portali, że nie tego oczekują osoby zainteresowane nowinkami ze świata filmu. Można spokojnie założyć, iż było to świadome zagranie studia Sony w celu podsycenia atmosfery wokół filmu, gdyż dzisiaj opublikowany został pierwszy szkic koncepcyjny Jaszczura – głównego przeciwnika Człowieka Pająka w szykowanej produkcji Niesamowity Spider-Man.

Poniżej możecie zobaczyć sylwetkę Jaszczura (postać grana przez Rhysa Ifansa), z którym Spider Man (Andrew Garfield) stoczy pojedynek już w lipcu 2012 roku.

Jak widać produkty firmy Pez potwierdzają teorię, iż twarzy Jaszczura nie będzie zdobił pysk jaszczurki/krokodyla – image, który pojawiał się na łamach historii obrazkowych.

KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ SZKIC W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Quagmire 2011-11-30

Podobno niedługo pojawi się oficjalne zdjęcie z filmu.

Adam Siennica 2011-11-30

Ale też zaznaczają, że szkic jest wczesny, gdyż w klipie był on masywniejszy. Trzeba poczekać do oficjalnego zdjęcia/zwiastuna, bo tak to tylko gdybanie.

Quagmire 2011-11-30

Wiem, ale humanoidalny pysk Jaszczura nie sprawdzi się w filmowej wersji. Zawsze będzie przypominał postacie w stylu tych z filmów "Super Mario Bros" czy "Mój własny wróg", a chyba nie o to chodzi w tej postaci. I jednak utrwalony w popkulturze wygląd Lizarda to ten który wisi pod tytułem newsa.
Podobno z boku wygląda jakby miał nieco dłuższy pysk, ale relacje z Comic Con są tak odmienne, że zastanawiam się czy może widownia również nie korzystała z miejscowego barku tak jak Rhys Ifans.

Adam Siennica 2011-11-30

Może nam się nie podobać, ale nie jest to wymysł twórców – w pierwszych komiksach Jaszczur tak wyglądał : http://pics.livejournal.com/icon_uk/pic/005×8a6e

Quagmire 2011-11-30

Nie podoba mi się, zbyt ludzka "twarz" do tego projekt niczym nie wyróżniający się spośród setek podobnych. Żeby chociaż miał te szczątki ubrań i fartuch…

Proszę czekać…