Mikołajki w Vegas! Wygraj film! - wyniki 2

Hatak.pl i FDB.pl wraz z dystrybutorem Galapagos Films z okazji Mikołajek zapraszają Was do konkursu, w którym można wygrać Kac Vegas w Bangkoku na DVD oraz atrakcyjne gadżety związane z filmem.

Kac Vegas w Bangkoku

Dwa lata po szalonej nocy w Las Vegas Stu, Phil, Doug i Alan wybierają się do Tajlandii by wziąć udział w ślubie Stu z piękną Lauren. Niestety, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach uroczystość może się zawalić, kiedy Stu daje się namówić kolegom na „jedno piwo” na mieście. Pomny wydarzeń z Vegas obiecuje sobie, że będzie to tylko jedno piwo, ale…

Następnego dnia Phil, Stu i Alan budzą się obskurnym pokoju hotelowym w Bangkoku, w którym towarzyszą im gangster Leslie Chow (Ken Jeong) – znany przyjaciołom już z czasów ich wizyty w Las Vegas oraz paląca jak smok małpka kapucynka. To jednak nie koniec niespodzianek. Stu ma na twarzy tatuaż, Alan kompletnie ogoloną głowę, a co więcej przyjaciele nie mogą odnaleźć również Teddy’ego (Mason Lee) – młodszego brata żony Stu, po którym w pokoju pozostał tylko… odcięty palec. Oczywiście, nie trzeba dodawać, że ani Stu ani Alan nie mają pojęcia co robili poprzedniej nocy.

Leslie Chow zdaje się być jedyną osobą pamiętającą wydarzenia z ostatnich kilkunastu godzin. Niestety, po zażyciu potężnej dawki kokainy umiera na serce, a Stu i Alan ukrywają jego zwłoki w hotelowej maszynie do produkcji lodu. Świadkiem wyczynów przyjaciół był najprawdopodobniej również pewien starszy buddyjski mnich. Niestety, on z kolei złożył śluby milczenia i niczego nie sposób się od niego dowiedzieć.

Stu i Alan chcąc poznać wydarzenia ostatniej nocy w Bangkoku muszą przeprowadzić prywatne śledztwo, którego rezultaty okażą się szokujące, przerażające, a przede wszystkim (szczególnie dla widzów) niezwykle zabawne.

Galapagos Films przedstawia „Kac Vegas w Bangkoku” – kontynuację jednej z najlepszych i najbardziej dochodowych komedii ostatnich lat. Obraz na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Todd Phillips, a główne role zagrali ponownie: Bradley Cooper („Jestem bogiem”), Ed Helms (serial „Biuro”), nominowany do nagrody Emmy Zach Galifianakis (serial „Znudzony na śmierć” – na DVD w ofercie Galapagos Films) i Justin Bartha („Skarb narodów”). Obok nich w obsadzie komedii znaleźli się m.in.: Ken Jeong („Transformers 3”), nominowany do Oscara® Paul Giamatti („Bezdroża”), mistrz bokserski Mike Tyson, sześciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Jeffrey Tambor („Hellboy”, „Hellboy II: Złota armia”), Mason Lee oraz Jamie Chung („Sucker Punch” – na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films).

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

WYDANIE BLU-RAY I DVD

„Kac Vegas w Bangkoku” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 30 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

Wydanie Blu Ray:

Kac Vegas w Bangkoku- nieautoryzowany dokument
W komediowym rytmie Todda Phillipsa
Niezwykła małpa
Wycieczka po Bangkoku z Chow
Sceny akcji
Gagi z planu

Wydanie DVD:
Gagi z planu

Z myślą o fanach obu części kultowej komedii Galapagos przygotował także specjalne pakiety filmowe:

Imprezowy pakiet 2 DVD ze specjalnym zestawem gadżetów – zawierający 2 filmy Kac Vegas i Kac Vegas w Bangkoku oraz specjalny niezbędnik przydatny na każdej imprezie (jednorazowy aparat fotograficzny, ramka na zdjęcia, zestaw tatuaży).
Pakiet 2 BD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku
Pakiet 2 DVD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

Kac Vegas w BangkokuKac Vegas w Bangkoku

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytania.

1. W filmie "Kac Vegas w Bangkoku" gra członek "Drużyny A". Podaj imię i nazwisko aktora.

Bradley Cooper

2. Który z aktorów grających w filmie "Kac Vegas w Bangkoku" występuje w serialu missing tag: Community?

Ken Jeong

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy film "Kac Vegas w Bangkoku" na DVD, torbę związaną z filmem oraz koszulkę (zdjęcia poniżej).

Film na DVD otrzymują:

Adrian Pierzowski

Marta Bytner

Koszulki otrzymują:

Przemysław Kramit
Agnieszka Bielińska

Torby otrzymują:

Łukasz Chlebowski
Katarzyna Nazimek

TorbaTorba

KoszulkaKoszulka

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

nathalie

A kiedy możemy liczyć na wyniki konkursu ? : )
Może jakoś dużo czasu od zakończenia nie minęło, ale szkoda, że nie jest podany jakiś orientacyjny termin.

nathalie

Widzę, że koszulka jest najbardziej pożądaną nagrodą i wcale mnie to nie dziwi, bo również podoba mi się najbardziej : )
Życzę wszystkim szczęścia w losowaniu.

Jana

A ja poproszę i o koszulkę, i o torbę:) Mam nadzieję, że jest ich więcej? Jeśli wygram, to może dostanę na wakacje… ktoś czeka już rok na wygraną koszulkę:)

Trophy

A ja chcę tę torbę :)
Będę się lansować.

alter_ego

Zaklepuję koszulkę :-)

Proszę czekać…