Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Galeria zdjęć z nowego Spider Mana 3

Prezentujemy przed Wami galerię zdjęć promujących najnowszy film Marca Webba pt.: Niesamowity Spider-Man.

Na zaprezentowanych zdjęciach pojawiają się: Peter Parker (Andrew Garfield), Gwen Stacy (Emma Stone), kpt. Stacy (Denis Leary), Ben Parker (Martin Sheen), May Parker (Sally Field) oraz dr Curt Connors (Rhys Ifans).

Światowa premiera filmu odbędzie się w dniu 3 lipca 2012 r. W polskich kinach "pajączka" będziemy mogli oglądać od 6 lipca przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Cieślak 2011-12-15

Większość osób woli historie tzw. "od zera do bohatera/milionera" A tutaj jak powiedział Quagmire jest wysoki przystojny itd. i zostaje jeszcze super bohaterem… No to się razem nie zje ;) Jak dla mnie lipa poczekam na jakiegoś ripa i pobiorę z neta. Według mnie będzie to kaszana ale kaszana, którą chciałbym obejrzeć(ale nie zapłacić) po udanym początku Raimego bo według mnie już 3 część była słaba.

Quagmire 2011-12-15

Photoshopowa tragedia.
Z każdym zdjęciem i materiałem utwierdzam się w przekonaniu, że nie kupuję tej konwencji przedstawienia Petera Parkera.
U Webba to prześladowany, niezrozumiany i unikany przez dziewczyny nastolatek który jest wysoki, przystojny, wysportowany, na nogach ma najmodniejsze buty, na tyłku najmodniejsze spodnie, na twarzy najmodniejsze okulary a na głowie najmodniejszą fryzurę. Jak to się ma do początkowej części zdania?
U Raimiego było widać, że to cicha "pipka" z plastikami na nosie i w sweterku "po babci", bez problemu można było uwierzyć w jego problemy z otoczeniem. Maguire wzbudzał litość i sympatię, spełniał american dream. A Garfield siedzi w kapturze na lekcji i przyjmuje pozę wiecznego buntownika bez powodu. Mam nadzieję, że się mylę i jednak polubię jego interpretację.

Redox 2011-12-15

Dobre zdjęcia, Spidey całkiem znośnie prezentuje się w nowym wdzianku. Mam nadzieję, że niedługo opublikowane zostanie jakieś pierwsze zdjęcie Jaszczura.

Proszę czekać…