Zdjęcia zbliżających się premierowych filmów 1

W sieci w ostatnim czasie pojawiło się wiele zdjęć ze zbliżających się oczekiwanych tegorocznych produkcji. Poniżej prezentujemy fotografie takich filmów jak: Niezniszczalni 2, Mroczny Rycerz powstaje, Niesamowity Spider-Man, Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D i Faceci w czerni 3.

Zdjęcie z filmu Mroczny Rycerz powstaje

NIEZNISZCZALNI 2 (premiera w USA 17.08.2012)

reż. Simon West
Pan Church (Bruce Willis) zatrudnia Niezniszczalnych do wydawałoby się prostego zadania. Ale gdy sprawy przybierają zły obrót i jeden z nich zostaje brutalnie zabity, Niezniszczalni szukają zemsty, będąc na terytorium wroga. Chcąc odpłacić za śmierć kompana, grupa najemników sieje zniszczenie w siłach wroga.

<a class=

<a class=

MROCZNY RYCERZ POWSTAJE (polska premiera 27.07.2012)

Ostatnia część przygód o Batmanie wyreżyserowana przez Chrisa Nolana. tym razem człowiek-nietoperz zmierzy się z Banem (Tom Hardy).

<a class=

<a class=

<a class=

NIESAMOWITY SPIDER-MAN (polska premiera 6.07.2012)

reż. Marc Webb
Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie? Jak widać na przykładzie serii o Bondzie, odświeżenie tematu może okazać się wielkim sukcesem. Peter Parker (Andrew Garfield) tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.

<a class=

ABRAHAM LINCOLN: ŁOWCA WAMPIRÓW 3D (polska premiera 24.08.2012)

Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetowa, wizjonerskiego twórcę Straży nocnej i Wanted: Ścigani. Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

Benjamin Walker  jako Abraham LincolnBenjamin Walker jako Abraham Lincoln

FACECI W CZERNI 3 (polska premiera 25.08.2012)

reż. Barry Sonnenfeld
Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu… Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary… a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci – dwie pierwsze części cyklu zyskały sobie na całym świecie rzeszę wiernych fanów, zarabiając odpowiednio 600 i 400 milionów dolarów.

<a class=

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2012-01-14

Tym razem mamy zdjęcie ze Spider-Mana które z czystym sumieniem mogę pochwalić.

Proszę czekać…