Sęp w stylu Infiltracji - zwiastun

Sęp

Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Sęp, który w 2012 wejdzie na ekrany kin, to polski thriller, który jak obiecują producenci, zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie.

Olbrzymi nacisk przy tej produkcji został położony na jakość zdjęć, a inspiracją dla operatora była „Infiltracja” Martina Scorsese.

Okres przygotowań do filmu był bardzo długi – wyjaśnia producent filmu. Dobór kostiumów, scenografii, a także oświetlenia nigdy nie był przypadkowy. Wszystko tworzy całość i skutkuje spójnością wizualną oraz dużym, wyczuwalnym napięciem w każdej ze scen. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

Niewątpliwie widzowie nie raz będą zaskoczeni zwrotem akcji. Jest tu tajemnica, niezwykła intryga i piękne uczucie, które nieoczekiwanie wkrada się w poukładane życie głównego bohatera. Rzadko tak wyraziste postaci widuje się w polskim kinie.

W filmie spotkali się najlepsi polscy aktorzy. Poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim, Danielem Olbrychskim oraz Anią Przybylską zobaczymy Annę Dereszowską, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę.

Premiera filmu planowana jest na jesień 2012 roku.

[informacja prasowa]