na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Saoirse Ronan będzie Śnieżką 2

Sezon ekranizacji baśni trwa, a The Order of Seven to już trzecia w ostatnim czasie filmowa produkcja o znanej wszystkim Królewnie Śnieżce. Prace nad scenariuszem rozpoczęły się już dziesięć lat temu i do tej pory został tak przerobiony, że z samej historii ocalała jedynie główna idea. Ostatnia wersja scenariusza została stworzona przez duet Jayson Rothwell & Michael DeBruyn.

Saoirse Ronan

XIX wiek. Brytyjka, Olivia Sinclair zostaje wygnana ze swojego kraju i znajduje schronienie u wyjętych spod prawa wojowników w Hongkongu. Kiedy krajem znów zaczyna rządzić zła cesarzowa, dziewczyna decyduje się pomóc w odzyskaniu ich przeznaczenia i arystokratycznych praw. Jak widać, film nie ma być jedynie opowieścią fantasy o zatrutym jabłku, lecz przede wszystkim kinem akcji i przygody, przeplatanym licznymi walkami kung-fu.

Do roli wojowników Disney chce zatrudnić najbardziej znane gwiazdy z Chin, Japonii i Rosji, czym ma nadzieję stworzyć globalną drużynę i jednocześnie przyciągnąć widzów z całego świata. Przez projekt przewijało się mnóstwo reżyserów, ostatecznie pozostał on w rękach debiutanta Michaela Gracey’a. Rozmowy na temat lokalizacji już trwają, a produkcja ruszy jesienią 2012.

Nominowana do Oscara za rolę w filmie Pokuta Saoirse Ronan, właśnie kończy negocjacje roli Olivii. Wcześniej jednak pojawi się w filach Byzantium oraz ekranizacji powieści Stephanie Meyer – The Host.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…