Zdjęcie z Mrocznych cieni

Zdjęcie z planu filmu Mroczne cienie

Pojawiło się kolejne zdjęcie Johnny’ego Deppa (tym razem w roli wampira Barnabasa Collinsa) i Evy Green z najnowszej produkcji Tima Burtona zatytułowanej Mroczne cienie.

Scenariusz filmu oparty został na kultowym serialu Dana Curtisa, emitowanym w latach 1966 – 1971.

W roku 1752 Joshua i Naomi Collins razem ze swoim synem Barnabasem wyemigrowali z Anglii do Ameryki, żeby uciec przed tajemniczą klątwą prześladującą ich rodzinę. Dwadzieścia lat później Barnabas jest bogatym playboyem, mającym świat u swoich stóp. Wszystko się zmienia kiedy Barnabas łamie serce potężnej czarownicy – Angelique Brouchard, która w ramach zemsty zamienia go w wampira, a następnie grzebie go żywcem. Dwa wieki później Barnabas zostaje uwolniony ze swojego grobowca.

Planowana data premiery w Polsce to 18 maja 2012 roku. Dystrybutorem jest Warner Bros.

Zobacz zdjęcie:

Johnny Depp i Eva Green w filmie Mroczne cienieJohnny Depp i Eva Green w filmie Mroczne cienie


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.