Hans Kloss na pierwszym plakacie 0

Zobacz, zaprezentowany przez dystrybutora Kino Świat, pierwszy teaserowy plakat filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. Reżyserem projektu jest Patryk Vega (Ciacho)

Kadr z filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Na polskich ekranach kin film zadebiutuje 16 marca 2012 r.

Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) – agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 – wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest stary znajomy Klossa – Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

Twórcy Klossa nie ukrywają inspiracji klasyką gatunku – filmami Tylko dla orłów i Komandosi z Navarony. Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach, a także niezapomniani serialowi antagoniści Brunner i Kloss – Emil Karewicz oraz Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

Sprawdź plakat:

Teaserowy plakat Hans Kloss. Stawka większa niż śmierćTeaserowy plakat Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…