Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Polski plakat Królewny Śnieżki 1

Dystrybutor Monolith Films opublikował dzisiaj polski plakat do baśniowej produkcji pt. Królewna Śnieżka.

Kadr z filmu Królewna Śnieżka

Film trafi do kin już 16 marca tego roku.

Reżyseruje Tarsem Singh (Magia uczuć, Immortals. Bogowie i herosi 3D) na podstawie scenariusza Melissy Wallack i Jasona Kellera.

W ekranizacji słynnej baśni braci Grimm występują m.in: Julia Roberts (Zła Królowa), Lily Collins (Królewna Śnieżka), Armie Hammer (książę Andrew Alcott) oraz Sean Bean (Król).

Zobaczcie polski plakat:

Królewna ŚnieżkaKrólewna Śnieżka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-02-25

Ciężko powiedzieć, czy Królewna Śnieżka i Łowca będzie dobrym filmem, ale że będzie filmem lepszym to myślę, że nie ma najmniejszych wątpliwości ; )

Piotr Biernacki 2012-02-24

Wszystko wskazuje, że w przyszłym roku film może o Malinkę powalczyć. Może Królewna Śnieżka i łowcy okaże się czymś lepszym. Po zapowiedziach mam głęboką nadzieję na to, mimo że Stewart nie jest moją ulubienicą.

Natalia Karzel 2012-02-24

Właśnie obejrzałam zwiastun.. Co prawda nie oglądałam "Siedmiu krasnoludków – historia prawdziwa", ale żart są wręcz żenujące. Myślałam, że chociaż Julia Roberts będzie dobrym akcentem tego filmu, ale na to też się nie zapowiada..

Piotr Biernacki 2012-02-24

A oglądałaś zwiastuny? Do tej produkcji chyba wszystko zniechęca. Swoją formą przypomina mi niemieckich "Siedmiu krasnoludków – historia prawdziwa". Żarty na podobnym poziomie.

Natalia Karzel 2012-02-24

Polski plakat dorównał swoim oryginalnym odpowiednikom – jest tak samo słaby. Nie wiem, czemu do tej produkcji nie potrafili stworzyć ani jednego porządnego plakatu. Do filmu to dość zniechęca..

Proszę czekać…