Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Depp na zdjęciu z The Lone Ranger 4

Producent Jerry Bruckheimer udostępnił w sieci pierwsze zdjęcie z filmu The Lone Ranger, w którym główne role odegrają Armie Hammer jak tytułowy bohater oraz Johnny Depp w roli Tonto, jego towarzysza. Bohaterowie będą stawiać czoła niesprawiedliwości na ziemiach Ameryki.

The Lone Ranger

Premierę planuje się na 31 maja 2013 roku.

Obraz wyreżyseruje Gore Verbinski (seria Piraci z Karaibów), a w rolach drugoplanowych wystąpią m.in. Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson czy Helena Bonham Carter.

Zobacz zdjęcie:

The Lone RangerThe Lone Ranger

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2012-03-12

Osoba reżysera na to wskazuje, jednak mam nadzieję, że film i sam Depp pójdą w konwencję "Truposza", choć z drugiej strony jakby nie patrzeć, bo przy takim budżecie (i to jeszcze wywalczonym ze studiem) na senną atmosferę i szczątkową akcję się nie zanosi. Producenci będą trzymali rękę pewnie na pulsie, bo już jedna adaptacja Lone Rangera okazała się totalną klapą (finansową i artystyczną – Złote Maliny, koniec kariery dla pierwszoplanowego aktora) – The Legend of the Lone Ranger.
Jak na razie jeszcze zachęca mnie udział Hammera. Nie widziałem go co prawda w "J. Edgarze", jednak rolą w "Social Network" udowodnił, że potrafi konkurować z dobrze znanymi gwiazdami.

Quagmire 2012-03-11

Kolejną mutację Jacka Sparrowa mogę powitać co najwyżej ziewnięciem. Dobrze, że już pierwsze zdjęcie uczciwie pokazało mi abym tego nie oglądał.

Magdalena De La Vega 2012-03-10

Johnny trochę wygląda jak Jack Sparrow tylko więcej piórek mu dodali :)
Jak na razie jakoś wielce nie porywa to zdjęcie :) Ale będę czekać na dalszy etap rozwoju no i oczywiście na premierę :) bo intryguje mnie ten projekt :D

Jack_Daniels 2012-03-10

Obawiam się, że Depp "ukradnie" Hammerowi ten film i wszyscy będą narzekać, że Armie nie dał rady udźwignąć swej głównej roli…

Redox 2012-03-09

Fajnie, że mimo kłopotów związanych z produkcją, zdjęcia w końcu ruszyły. Jak najbardziej czekam, bo może uda się upiec dobry western.

Proszę czekać…