Czyżby nadszedł koniec serialu Mad Men?

fragment plakatu

Twórca serialu Matthew Weiner nie mógł dojść do porozumienia z AMC oraz Liongate, co groziło zawieszeniem dalszej produkcji Mad Men. Na szczęście dla fanów serii, twórcy zakończyli rozmowy sukcesem, więc po aż 17-miesięcznej nieobecności, serial powróci na antenę z dwugodzinną premierą już 25 marca.

Matthew Weiner w wywiadzie dla New York Times’a przyznał, że najbardziej przerażające byłoby to, że ktoś inny mógłby się podjąć pracy przy serialu i nie wiadomo jak by to robił, a trzeba by było już z tym żyć.

Matthew WeinerMatthew Weiner Twórca serii nie chciał jednak zmienić swojego stanowiska w pertraktacjach z wytwórnią. Jak powiedział, nie warto byłoby wracać do robienia serialu, który nie byłby już tym samym serialem. Weiner bardzo się cieszy, że doszło do porozumienia. Przyznał, że nawet po tak długiej przerwie, nie miał żadnych problemów z powrotem do pracy nad Mad Men i ma nadzieję, że widzowie tak samo powrócą do oglądania.

Niestety w wywiadzie nie zostały zdradzone żadne szczegóły dotyczące fabuły piątej serii. Fani muszą się więc uzbroić w cierpliwość, by poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów.

Dla przypomnienia teaser promujący nadchodzący, piąty sezon serialu:

Źrodło: http://www.thewrap.com/tv/article/mad-men-creator-matthew-weiner-36135


Natalia Karzel
Po prostu kocham kino :)