Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Nadchodzą Świętoszki z Dallas 1

Od 13 marca będzie można oglądać w telewizji nowy serial stacji ABC pt. Świętoszki z Dallas. W stałej obsadzie produkcji znaleźli się: Leslie Bibb, Jennifer Aspen, Marisol Nichols, Miriam Shor, David James Elliott, Mark Deklin, Brad Beyer, Annie Potts oraz Kristin Chenoweth.

Kristin Chenoweth jako Carlene Cockburn

Serial powstał na podstawie książki Kim Gatlin Good Christian Bitches. Producentami Świętoszek z Dallas są twórcy serialu Seks w wielkim mieście i filmu Stalowe magnolie.

Amanda Vaughn (Leslie Bibb), kiedyś najbardziej wredna dziewczyna w liceum, zmuszona jest wrócić do rodzinnego domu w niesławie po tym, jak jej małżeństwo skończyło się skandalem. Jej mąż trafił do więzienia za stworzenie piramidy finansowej, a następnie zmarł w sensacyjnych okolicznościach. Niechętnie, ale zdesperowana Amanda, nie ma wyboru, jak tylko zwrócić się o pomoc do swojej matki, Gigi (Annie Potts). Dla Gigi, będącej kwintesencją typowej mieszkanki Dallas, nie ma nic ważniejszego niż dać dwójce nastoletnich dzieci Amandy dobre południowe wychowanie. Problemem w tym, że Amanda nie jest już tą dziewczynką sprzed 20 lat i ma opory przed ponownym wejściem w dawny świat luksusu i lubieżnych plotek. Ma nadzieję na nowy start, ale szybko odkrywa, że nie jest łatwo uciec od przeszłości w tej hermetycznej społeczności.

Świętoszki z Dallas będzie można oglądać na kanałach FOX Life oraz FOX Life HD co tydzień, zaczynając od 13 marca o godzinie 22.

Obejrzyj polską zapowiedź serialu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…