Po prostu kocham kino :)

Kolejny plakat Gry o tron i nowa zapowiedź 3

Bezwzględna walka o władzę, intrygi i zdradzieckie sojusze, walki polityczne i obsesje erotyczne. Przemoc, krew i zasady honoru, których złamanie grozi śmiercią… lub zwycięstwem. Kraina Westeros, w której zimy, podobnie jak doskwierające upały mogą trwać dziesięciolecia, targana jest wciąż nowymi niepokojami. Koniec jednej wojny rzadko oznacza czas błogiego spokoju. Nieustannie toczy się zażarta walka o Żelazny Tron – wykuty z tysiąca mieczy symbol panowania nad Siedmioma Królestwami.
A to tylko część tego, co można odnaleźć w Grze o tron.

Kit Harington jako Jon Snow

Serial został doceniony zarówno przez widownię jak i krytyków. Pierwszy sezon został obsypany nominacjami i nagrodami (między innymi Złote Globy, Emmy). Nic dziwnego, że fani już się nie mogą doczekać kolejnych odcinków, szczególnie, że co chwilę w sieci pojawiają się kolejne plakaty i zapowiedzi podsycające ciekawość widzów.

Premiera sezonu drugiego już w kwietniu 2012 roku.

Nowy plakat promujący drugi sezon serialu:

plakat serialu <a class=plakat serialu

Oraz najnowsza zapowiedź:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Anita Nowakowska 2012-03-22

Hmm osobiście wolę, jeśli film/serial nieco różni się od książki lub wizja reżysera różni się od mojej. W tym przypadku serial wiernie odwzorowuje książkę i poza szczegółami czy nazwiskami, na które nie zwróciłam uwagi oglądając serial, książka niczym nie zaskakuje.
Po książkę sięgnęłam świeżo po skończeniu serialu, co miało bardzo duży wpływ na jej odbiór… Teraz będzie odwrotnie i czekam na konfrontacje wizji :)
Martina znałam tylko z okładek w księgarni i znajomy się lubuje w jego twórczości. Mnie przekonał film i cieszę się, że autor nie skąpi słów (ilość i obszerność części) i można się zatopić w sadze na wiele dni.

Natalia Karzel 2012-03-21

A jak wrażenia do tej pory, lepsza książka, czy serial? Bo też zamierzam przeczytać : )

Anita Nowakowska 2012-03-21

Trzeba będzie przyspieszyć z czytanie książki :)
Grę o tron najpierw oglądałam, potem czytała, Starcie królów (sezon drugi) odwrotnie… Jestem ciekawa jakie będą moje wrażenia po pierwszych odcinkach.

Proszę czekać…