Ben Stiller ponownie na szczycie 0

Na szczycie amerykańskiego box office znalazł się ponownie film Noc w muzeum z Benem Stillerem w roli głównej. Tuż za nim uplasował się obraz W pogoni za szczęściem.

Zwycięzca notowania zarobił w pierwszy noworoczny weekend 24 miliony dolarów. Po trzech tygodniach w kinach historia pechowca Larry'ego Daleya może pochwalić się dochodem 164 miliony dolarów. Will Smith i jego obraz W pogoni za szczęściem zarobił w trzy ostatnie dni 13 milionów dolarów i po czterech tygodniach w kinach ma już na koncie 124 miliony.Na miejsce trzecie trafił znany już w Polsce obraz Ludzkie dzieci w reżyserii Alfonso Cuarona. Thriller fantastyczno-naukowy z Clive'em Owenem i Julianne Moore zarobił 10 milionów dolarów.

Kolejną nowością zestawienia jest film Freedom Writers, w którym Hilary Swank wciela się w rolę nauczycielki wychowującej trudną młodzież. Bohaterka używa niekonwencjonalnych metod, dzięki którym udaje jej się nauczyć otwartości i tolerancji swoich podopiecznych. Obraz uplasował się na czwartej pozycji z kwotą niemal 10 milionów dolarów.

Animacja Happily N’Ever After to ostatni debiutant, który znalazł się na szóstym miejscu notowania. Familijny obraz opowiada o tym jak złe siły zjednoczone pod berłem Fridy chcą przejąć władzę w Świecie Baśni. Na całe szczęście pojawia się ruch oporu dowodzony przez Ellę. Pierwszy weekend przyniósł projektowi niemal 7 milionów dolarów.

Na dalszych pozycjach znalazły się: Pajęczyna Charlotty (6,6 mln), Dobry agent (6,5 mln), Rocky Balboa (6,2 mln) i We Are Marshall (5,1 mln).

megafon.pl

Kadr z filmu Noc w muzeum 2006Kadr z filmu Noc w muzeum 2006

Kadr z filmu Noc w muzeum 2006Kadr z filmu Noc w muzeum 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…