Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Aronofsky rusza z nowym filmem 2

Mimo sporych osiągnięć, Darren Aronofsky od zawsze miał kłopot ze zdobyciem dużego budżetu dla swoich filmów. Requiem dla snu oraz Zapaśnik kosztowały po kilka milionów dolarów, Czarny łabędź niecałe piętnaście. Źródło początkowo miało kosztować ponad 70 milionów dolarów, ale ostatecznie skończyło się na połowie tego.

Darren Aronofsky

Złą passę ma przerwać Noe: Wybrany przez Boga, opowieść o twórcy biblijnej arki, o której ekranizacji Aronofsky marzył już od dłuższego czasu.

Szacuje się, że na nowy projekt Darrena Aronofsky'ego studia New Regency oraz Paramount mają wyłożyć ponad 130 milionów dolarów, a zdjęcia do filmu mają ruszyć już w lipcu bieżącego roku.

Russell Crowe zagra Noego, choć oprócz niego o tytułową rolę się ubiegali m.in. Christian Bale oraz Michael Fassbender. O pozostałej obsadzie na razie niewiele wiadomo. Spekuluje się, że Liam Neeson ma się wcielić w rolę czarnego charakteru.

Premiery filmu jeszcze nie ustalono, ale najwcześniejszy z możliwych terminów to jesień 2013 roku.

Źrodło: http://blogs.indiewire.com/theplaylist/darren-aronofskys-noah-greenlit-with-july-start-date-russell-crowe-locked-in-to-star

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…