Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Jessica Biel dołącza do filmu o Psychozie 1

Jessica Biel dołączyła do obsady filmu Alfred Hitchcock and the Making of Psycho w reżyserii Sachy Gervasiego. Jak tytuł wskazuje, ma to być historia tworzenia jednego z najpopularniejszych dreszczowców wszech czasów, czyli Psychozy Alfreda Hitchcocka.

Jessica Biel

Jessica Biel wcieli się w jedną z aktorek PsychozyVerę Miles. Oprócz niej w filmie wystąpią: Anthony Hopkins (jako Alfred Hitchcock), Scarlett Johansson (Janet Leigh), James D'Arcy (Anthony Perkins) oraz Helen Mirren (Alma Reville, żona reżysera).

Badacze kina już spekulują, czy osadzanie fabuły za kulisami tworzenia dzieł filmowych nie stanie się nowym nurtem w amerykańskiej kinematografii, która wyprze powoli przygasającą modę na baśniowe historie. W tym roku mogliśmy oglądać Mój tydzień z Marilyn oraz Artystę, których akcja rozgrywała się na tle planu filmowego, a oprócz wspomnianego Alfred Hitchcock and the Making of Psycho trwają zdjęcia do The Girl o związku Alfreda Hitchcocka (w tej roli Toby Jones) z aktorką Tippi Hedren (Sienna Miller) na planie Ptaków.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/new/Jessica-Biel-Joins-Scarlett-Johansson-Behind-Scenes-Psycho-Movie-30067.html

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…