Zdjęcia z Avengers raz jeszcze

Kapitan Ameryka (Chris Evans) w filmie Avengers

Do premiery The Avengers pozostał niecały miesiąc (polska premiera: 11 maja), a w między czasie Marvel podsyca atmosferę, publikując kolejne zdjęcia z planu produkcji.

Film oparty jest na komiksach Stana Lee oraz Jacka Kirby, przedstawia historię niezwykłej drużyny, w której każdy obdarzony jest pewnymi wyjątkowymi umiejętnościami, a za zadanie mają ocalenie świata przed zagładą.

Reżyseruje Joss Whedon, który napisał także scenariusz do filmu. W obsadzie filmu są: Chris Hemsworth (Thor), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Chris Evans (Steve Rogers / Kapitan Ameryka), Mark Ruffalo (Bruce Banner), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Czarna Wdowa), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Agentka Maria Hill) i Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye).

Zobacz kolejne zdjęcia z planu:

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

Źrodło: http://www.totalfilm.com/news/new-images-from-the-avengers


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.